Якщо 12 років тому був рік Білої Металевої Змії, то 2013 рік – це рік Чорної Водяної. Що Змія цінує найбільше, так це ретельність і неквапливість у веденні справ. Тому почніть готуватися до Нового року заздалегідь.

Гості

Цей Новий рік зустріньте в колі близьких друзів і рідних. Не варто розмінюватися на безліч гостей. Створіть затишну, спокійну атмосферу, зберіть за святковим столом тільки тих людей, які вам справді дорогі і з якими склалися хороші стосунки. Змія цінує все, що пов’язано з родиною, не терпить натягнутих стосунків.

Дім

Перед святом проведіть генеральне прибирання, розставте все по місцях, знайдіть місце для символу Нового року, наприклад, статуетки, картини або іграшки. Будинок оформіть у морській тематиці, використовуючи відповідні предмети: черепашки, камені.

Святковий стіл

Для новорічного столу придбайте гарну скатертину, столові прибори. Змія не любить дешевих речей, але в той же час і не витрачайте останні гроші – Змія економна і не пробачить необдуманих витрат.
Знайдіть кілька оригінальних рецептів страв з морепродуктів, добре, якщо вони будуть з різних видів риб. Прикрасою столу стануть смачні бутерброди з маслом та ікрою.

Можна викласти закуски у вигляді змії.

Ялинка

Для Змії важливо, щоб ялина була справжньою, щоб квартира наповнювалася справжнім лісовим ароматом, вона не терпить підробок. До речі, сосна в цьому році – навіть краще ялинки.

Прикрасьте дерево кульками зеленого, блакитного, золотого кольору (саме ці кольори переважають в році, що настає). Або проявіть фантазію і зробіть прикраси власноруч. Змія це оцінить, оскільки їй до вподоби оригінальність.

Одяг

В одязі знову ж віддавайте перевагу блакитним, зеленим і золотим відтінками. Можна звернути увагу на срібні і чорні кольори. Дами можуть одягатися в обтягуючі сукні, що імітують зміїну шкіру. Чоловікам варто зустріти Новий рік у строгих класичних костюмах темно-синього або чорного кольору.

Якщо є прикраси з дорогоцінними каменями, обов’язково одягніть їх у цей вечір: так і символ року задобрите, і увесь рік будете жити розкішно.

Коментарі закриті.