У першу чергу – весело, перебуваючи в доброму гуморі, не уникаючи рухливості, ігор і навіть азарту. Астрологи відводять особливу роль року Чорного Дракона, вважаючи його кармічним.

За кілька хвилин до півночі постарайтеся ненадовго відволіктися від передсвяткової метушні і подякуйте року Кролика за всі важливі і позитивні події, які він привніс у ваше життя. З’їжте шматочок зелені, це буде приємно пухнастому символу старого року.

Як тільки куранти проб’ють дванадцять разів, зверніть усі свої думки на щось позитивне, щиро побажайте добра і щастя всім присутнім на святі.

Дракон – істота, що звикла до простору. Тому астрологи, відповідаючи на питання, як зустрічати 2012 рік, рекомендують влаштувати святкування на відкритому просторі. На жаль, тісна квартира або лісова гущавина навряд чи припадуть до душі вогнедихаючому покровителю 2012-го.

У цілому, рік Дракона бажано наповнити добрими справами. Не соромтеся робити добро і виявляти любов до оточуючих, оскільки в прийдешньому 2012 році всі ваші добрі вчинки і почуття повернуться, зробивши коло від однієї людини до іншої, збагатившись новою силою і позитивною енергетикою. В результаті душі людей стануть світлішими, а світ зміниться на краще.

Чорний Дракон любить сучасні музичні ритми і бадьору музику різних стилів і напрямків – таку, від якої ваші ноги самі кинуться в танок. Тому перед тим, як зустрічати рік Дракона, обов’язково продумайте музичний супровід новорічного свята. Це можуть бути танцювальні ритми, приємні для знака Дракона, найрізноманітніші – від різких, немов кидок кобри, до гіпнотично плавних.

Ви навіть можете скласти свій власний танець – наприклад, уявити собі, як рухався б великий, але спритний дракон під традиційні музичні мотиви Сходу або ж музику наших днів. Ви зможете «зловити» ритми нового року, навіть роблячи гімнастичні вправи, головна умова – бадьорість, активність і ніякої млявості! Медитацією і самоспогляданням ви ще встигнете зайнятися трохи пізніше, а зараз Чорний Дракон з’явився до нас в 2012, щоб діяти!

Віддаючи данину поваги символу року, ви повинні хоча б одним елементом свого новорічного одягу вибрати чорний колір. Але не перестарайтеся: не варто одягати все тільки чорне. Незважаючи на те, що дракон – тварина серйозна, він дуже любить блиск і яскравість.

Дракон не байдужий до коштовностей і сяйва золота, він любить блиск прикрас. А тому, якщо ви все ж зважилися бути в чорному, жінкам варто розшити своє вбрання бісером, стеклярусом, щоб воно блищало якомога яскравіше. Чоловіки, що віддають перевагу строгому діловому костюму, можуть надіти золотий годинник, блискучі запонки або шпильку для краватки, щоб теж порадувати Дракона.

Коментарі закриті.