Крутий поворот центральної траси по вулиці Леніна у Мені як тільки меняни та транзитники-водії не називають: «гидким», «проклятим», або й зовсім нецензурним словом. Справді, цей відрізок дороги між магазинами «Спутник» та «Каскад» є досить складним і не зовсім безпечним. На ньому практично нема жодного двору, що не постраждав би від ДТП. Місцеві жителі тривожаться за цілісність майна та власне здоров’я.

Наслідки ДТП, що сталася 23 листопада. Фото ВДАІ РВ УМВС.

«Ікарус» – у сараї, «Волга» – під вікнами

Ще у квітні минулого року жителі вулиці (17 підписів від 12 будинків) звернулися до міської ради з проханням «…для безпеки проживаючих у даному районі та пішоходів розглянути можливість встановлення огорожі тротуару з правого боку дороги у напрямку до Чернігова».

У листі прохачі по пам’яті виклали сумну статистику дорожньо-транспортних пригод, які сталися на повороті протягом двох останніх десятиліть: «Будинок №15 – тричі зруйновано паркан; №19 – автобус «Ікарус» в’їхав у сарай, легковик – у двір; №13 – «Волга» перекинулася під самими вікнами доверху колесами, збито бетонну опору лінії електропередач; №11 – кілька разів постраждав паркан і також збито бетонну опору; №48 – «Москвич» розвалив шматок стіни житлового будинку».

Нині резонансу додала неприємна подія, яка сталася пізнього вечора 23 листопада цього року. Знову на «зачарованому» повороті сталася аварія. На лікарняному ліжку із серйозними травмами опинився житель вулиці Леніна Олександр Кузьменко. В його автомобіль «Нива», що стояв навпроти сусідського будинку, на повній швидкості вдарилась іномарка, яка прямувала у бік Чернігова. ВАЗ-2121 розкрутило від удару, ще й «приклеїло» до бетонної опори ЛЕП. Іномарка по інерції проїхала далі, розтрощила металевий паркан, з корінням вирвала абрикос і зупинилася майже поряд із стіною будинку №11, у якому і мешкає Олександр.

Постраждав майже вдома

– Приїхав додому, поставив машину на краю проїжджої частини, увімкнув «аварійку» і пішов відкривати ворота, – розповідає Олександр Кузьменко. – Повернувся і тільки-но сів у машину – удар. Машина, кажуть, ремонту не підлягає, а я ось лікарняне ліжко продавлюю. Скільки вже ДТП під моїм двором було, а тут і мене не оминуло.

– Ми із дружиною телевізор дивилися, коли чуємо – гучний удар, навіть електрика відключилась. Думали, що знову хтось у електроопору в’їхав, – згадує господар будинку №13 пенсіонер Дмитро Рожок. – Тоді вибігли на вулицю, ліхтарем присвітили і побачили Сашкову «Ниву», що аж стовп «обійняла». У мене у самого за 21 рік (стільки тут живу) вже сім разів паркан зносили. Дуже поворот крутий та й освітлення вуличне бажає кращого. Наче і відремонтують, а після першого ж дощу знову зникає.

Зі слів очевидців, під час останнього ДТП вуличне освітлення цього відрізку дороги було відсутнє, хоча саме тут є три електроопори з ліхтарями.

Просто страшно подумати, що може статися з пішоходами, які під час чергового ДТП опиняться на тротуарі згаданого повороту. Якісне освітлення, огорожа-відбійник зовсім не завадили б. То у чому ж справа?

Під лежачий камінь…

– Двічі на рік, весною та осінню, ми подаємо до райдержадміністрації інформацію про огляд вулично-шляхової мережі нашого міста, з якою повинна ознайомитись і міська рада, – пояснює начальник ВДАІ райвідділу УМВС України в Чернігівській області Олександр Демиденко. – В останній інформації (жовтень 2012 року) було вказано, що освітлення вулиці Леніна потребує відновлення. Згаданий відрізок дороги обладнано попереджувальними знаками «Небезпечний поворот». Але дуже багато залежить і від дисциплінованості та совісті самих водіїв. Адже, ігноруючи дорожні знаки чи сідаючи за кермо у нетверезому стані, людина вже стає потенційним злочинцем.

Не можна сказати, що ніяк не реагує на ситуацію і міська влада. Зі слів директора КП «Менакомунпослуга» Олександра Сидоренка, проблему освітлення повороту по вулиці Леніна комунальники намагаються тримати на контролі. Ось і недавно (вже після останньої ДТП) вуличне освітлення цієї ділянки відновлено. Щоправда, перевірити це «Наше слово» не змогло, адже  на момент підготовки матеріалу вуличне освітлення в місті було відключено за борги.

Із запитом про можливості встановлення дорожнього огородження  міська рада зверталася до філії Сосницької ДЕД Чернігівського облавтодору та служби автомобільних доріг у Чернігівській області. Але Сосницька ДЕД лише обслуговує відрізок автомобільної дороги Р-12 Чернігів – Мена – Сосниця – Гремяч згідно з договором підряду і може виконувати тільки ті роботи, які замовила служба автомобільних доріг.

В службі ж автомобільних доріг запевнили, що до їхньої сфери обслуговування входить лише дорожнє покриття «від бордюру до бордюру», а тротуар належить міській раді. Отже, мовляв, то її клопоти. З’ясувалося, що питання встановлення огороджувального бар’єру таки розглядалось (хоча документальних підтверджень немає). Але через технічні причини – вузькість  тротуару і неможливість його перенесення – виконання виявилось неможливим. Чи це дійсно так?

– Встановлення будь-яких стаціонарних дорожніх огороджень (крім тросових) здійснюється в Україні згідно з держстандартом, – проконсультував «Наше слово» у приватній бесіді спеціаліст однієї проектної дорожньої організації. – Є вони бар’єрного (приклад – звична для нас металева стрічка на стовпцях) і парапетного типу (монолітний бетонний блок  0,8 м висотою). І якщо перший варіант потребує 0,6 – 0,7 м для установки, то другий – значно менше. Також існують індивідуальні для кожного випадку рішення. Але для цього потрібен комісійний виїзд спеціалістів, які врахують усі особливості: кут повороту дороги, радіус горизонтальної кривої дорожнього полотна, ширину зеленої зони, відстань до житлового сектору і т.д. Є спеціалісти  ДАІ, Чернігівської філії Українського державного інституту проектування доріг… Безвихідних ситуацій практично не існує, потрібно лише добиватися. Адже під лежачий камінь вода не тече.

Ось така ситуація. І ніхто ж не каже, що вирішення цього давнього, для багатьох болючого питання буде простим: потрібен час, кошти, дозволи, проекти. Але, як кажуть: крапля води камінь точить. Тим більше, що у нашому випадку не просто крапля, а безпека людського здоров’я і життя…

Коментарі закриті.