Служба зайнятості впроваджує в практичну роботу активні комунікації між учасниками ринку праці на основі сучасних онлайн-технологій та дистанційних форм обслуговування клієнтів – два мобільні онлайн-додатки для системи Android.

Дистанційний «Центр професійної орієнтації»

Додаток має прикладне значення та дає змогу отримати інформацію про світ професій, пройти тестування, скористатись інформацією про навчальні заклади тощо.

Структура додатку побудована таким чином, щоб забезпечити його максимально комфортне використання, і включає у себе не тільки навчальний контент, а й розважальні елементи, аби зацікавити молодь і привернути якнайбільше уваги до корисної інноваційної розробки.

Дистанційний «Центр розвитку підприємництва»

Додаток дає можливість оперативно отримати корисну інформацію щодо розвитку підприємництва, онлайн-форм навчання, переглянути посилання про джерела краудфандінгу та фандрейзингу тощо.

Головна мета цього ресурсу – всебічна інформаційна підтримка осіб, які планують започаткувати власну справу, та діючих підприємців.

Для забезпечення доступності та оперативності зазначені додатки розміщені на Google Play.

Будь-який користувач пристрою, який працює на системі Android, може безкоштовно встановити:

додаток «Центр профорієнтації»

додаток «Центр розвитку підприємництва»

Для цього потрібно зайти на смартфоні в магазин Google Play, в пошуку ввести «центр профорієнтації», або «центр розвитку підприємництва», вибрати необхідну програму (додатки мають логотип Державної служби зайнятості) та натиснути «Установка».

Коментарі закриті.