Як водіїв тепер по-новому штрафуватимуть

Із 7 листопада набрав чинностi закон про поліцію в Україні і почали діяти зміни до Кодексу про адміністративні порушення стосовно Правил дорожнього руху. Відтепер відповідальність за порушення ПДР закон покладає на власника автівки, незалежно, хто був за кермом у момент порушення.

Готуйтеся до того, що будь-яка ділянка дороги може бути нашпигована фото- та відеокамерами, які безжалісно фіксуватимуть найдрібніші «помарки» ПДР і надсилатимуть водіям «листи щастя» на електронну пошту чи на домашню адресу, пише ЧЧ.

Це головне нововведення — порушення можуть фіксуватися в автоматичному режимі (фото- та відеозапис). Отож тепер перевищення швидкості, порушення правил проїзду перехресть, непристебнутий ремінь безпеки, порушення правил зупинки, стоянки, паркування — ніщо не сховається від всюдисущого ока камери.

У разі, коли пристрій зафіксує порушення, власнику автомобіля надiшлють повідомлення про те, що його оштрафували, а також посилання на сторінку в інтернеті, де він може подивитися відео- або фотопорушення. Штраф можна сплатити протягом 30 днів або оскаржити протягом 10 днів. Причому якщо людина не згодна з рішенням системи, їй доведеться оскаржувати його в суді. Інших варіантів не передбачено.

Незважаючи на всі автофіксації, робота для патрульних усе ж буде і вони також «ловитимуть» на гарячому автомобілістів-порушників. Визначено 9 причин, за яких водія можуть зупинити патрульні:

порушення правил дорожнього руху;наявність очевидних ознак, що свідчать про технічну несправність авто;наявність інформації, що свідчить про причетність водія чи пасажирів машини до дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення;транспортний засіб перебуває в розшуку;необхідно опитати водія чи пасажирів про обставини дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення, свідками якого вони є або могли бути;необхідно залучити водія транспортного засобу до надання допомоги іншим учасникам дорожнього руху або як свідка;обмеження чи заборону руху;спосіб закріплення вантажу на авто створює небезпеку для інших учасників дорожнього рухупорушення порядку визначення і використання на авто спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.

Водночас нових видів штрафів, на щастя, не з’явилося. За кожен вид штрафу чинним стає мінімальний розмір. Наприклад, за порушення правил користування ременями безпеки і мотошоломами було передбачено штраф від 51 до 85 гривень, тепер — 51 гривня. Цікаво, що тепер штраф також можна буде сплатити безпосередньо на місці вчинення порушення через безготівковий термінал, який є у розпорядженні поліцейського патруля.

Почала діяти і небачена досі бальна система покарань. Суть її полягає в тому, що водієві на початку року нараховується 150 балів. Ці бали списуватимуться тільки за автоматичну фіксацію порушення. У законі є перелік порушень, на які поширюється бальна система. За кожне з них зніматимуть по 50 балів. Тож виходить, що 150 балів вистачить на 3 «безкоштовні» порушення. А далі, якщо водій продовжуватиме порушувати на дорогах, — його штрафуватимуть.

Оскільки поліція вже почала офіційно працювати у країні, а міліція припиняє свою діяльність — у відомства достеменно не визначилися, хто ж має взяти на себе весь клопіт щодо дорожньо-транспортного порушення.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Suit: “I wear a lot of Rake and A Sauvage while presenting The Voice

Aldaradreh snaffled a poacher’s goal moments after Yousef Ahmad’s superb opener before adding his second in first half injury time.mulberry handbags sale
At the same time they are bringing real scenarios to WWE.cheap mcm bags

Meet Robbie Tobeck, the other 0.prada wallet
5 rebounds and 6.toms sale
24 We also recorded separately which pairwise comparisons had a relative difference in area under the receiver operating characteristic curve exceeding 5% (for example, if the worse score had an area under the receiver operating characteristic curve of 0.bauletto gucci
if we use 27 or 28 as a baseline, it won give us a clear winner by age 30, but since Father Time and Mother Nature tag team every athlete, most will agree that LeBron, at 30, has about four or five years to make it to Michael Land.mulberry handbags uk

I would say he has a lot on his plate, but he a very focused young guy.toms sale

Jordan Sweat March 16, 2015 at 3:34 am

Hello Luke.michael kors handbags uk

The question marks for St.toms on sale
hollister hamburg

Коментарі закриті.