Як відбити апетит у колорадського жука
Михайло Махіна каже, що на своєму городі картоплю захищає Престижем. З власного досвіду прийшов до висновку, що препарат і дієвий, і безпечний, якщо ним грамотно користуватися.

Як відомо, препарати для боротьби з колорадськими жуками бувають контактної, системної і біологічної дії – про це виробник вказує на упаковці. Від правильності вибору і застосування залежатиме і результат.

Купуючи препарат, слід звертати увагу на його діючу речовину. У різних виробників препарати з одною і тією ж діючою речовиною випускаються під різними найменуваннями.

Наприклад, діюча речовина тіаметоксам міститься в препаратах Актара, Доктор, Енжіо. Імідаклоприд — в препаратах системної дії Зубр, Престиж, Корадо, Іскра Золота, Командор, Конфідор, Танрек, Жукомор. Циперметрин – Інта-Вир, Арріво, Іскра, Кінмікс, Таран, Ф’юрі.

Використовуючи будь-які препарати, дотримуйтеся інструкції. Дрібниць у цьому питанні бути не може. Інакше разом із жуками ви завдасте шкоди собі та своїм близьким.

Препарати контактної дії не вбираються в рослину, не накопичуються у бульбах. Вони діють лише тоді, коли потрапляють на самих комах. При цьому під час дощу і поливів вони змиваються водою, а у колорадських жуків швидко викликають звикання. Тому препарати контактної дії щорічно необхідно міняти на нові.

Препарати системної дії ефективніші, вони мають тривалий період дії, не змиваються дощем, не викликають у шкідника звикання, вимагають мінімального числа обробок. Але з ними слід поводитися особливо обережно. Їх токсична і канцерогенна діюча речовина, проникаючи всередину рослини, накопичується там, тому застосовувати системні препарати для ранніх сортів картоплі не можна.

Найбезпечнішими є препарати біологічної дії, які викликають у жуків розлад шлунка і кишечника. Хворі жуки втрачають апетит і через кілька днів гинуть. Препарати біологічної дії не всмоктуються рослинами і не накопичуються у бульбах. Вони нешкідливі для корисних комах і людини. Оброблену ними картоплю можна їсти вже через тиждень. До недоліків таких препаратів відноситься частота обробок: не менше трьох з тижневим інтервалом.

І найголовніше: при користуванні будь-яким препаратом слід дотримуватися вказаних на упаковці правил особистого захисту.

Житель Мени пенсіонер Михайло Махіна препарати для боротьби зі шкідниками на своєму городі вибирає зі знанням справи, бо має відповідну освіту і досвід. Він упевнений, що нині поганих препаратів майже немає, є неграмотне їх використання.

– На ефективність обробітку впливає багато різних факторів, – розповідає Михайло Григорович. – Це і дотримання рекомендацій по виготовленню робочого розчину, і температура, при якій проводиться протруєння, і навіть розмір краплини розчину, що падає на рослину. Коли крапля велика – вона просто скочується з листя чи стебла на землю, а жук землі не їсть. Тому й рекомендується розчин препарату саме розпилювати, а не хвоськати віником. І, звичайно ж, обов’язково купувати препарати у спеціалізованих магазинах, де менша ймовірність придбати підробку.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;For example, the choice and management of relationships overseas, in particular how much to rely on contracts and/or trust in different foreign locations, is an issue of considerable importance for business practice and policy makersLove, jordyn Leopold (smiley face)

Minneapolis radio station KFAN tweeted a link to a photo of Jordyn letter just as the Wild and the Jackets were striking a deal.discount mulberry bags uk
He also said that as he was finishing here that the team knew they would be transitioning to the Wellness Centre, so it was nice to get the chance to play in it.mulberry bags outlet
J.mulberry sale uk
2 passer rating second best in the NFL behind Dallas’ Tony Romo.michael kors uk handbags
The Rockies finished a losing road trip Sunday with an 8 6 loss to the Padres in San Diego, leaving them with a 1 5 record against the Diamondbacks and Padres.occhiali gucci uomo

Коментарі закриті.