На Чернігівщині знайшли новий виріс грипуЕпідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в області, як і загалом в Україні, відповідає середньорічному рівню. Про це повідомили в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації.

На Чернігівщині за перший тиждень січня захворіло на грип та ГРВІ 3280 осіб, з них 1927 дітей. Такий рівень захворюваності нижче епідпорогу на 54,7%.

За даними лікарів, у жодному районі та місті області показники захворюваності не перевищують епідемічні пороги. Лише в Чернігівському районі цей показник нижчий за епідпоріг на 6,1%. У той час як у самому Чернігові ситуація значно краща – нижче на 62,8%.

Як запевняють у профільному управлінні ОДА, ситуація із захворюванням на грип та ГРВІ не є загрозливою. Вона є типовою для зимового періоду.

У той же час лікарі вкотре наголошують на необхідності дотримання заходів задля попередження зараження грипом та у разі захворювання.

До уваги населення!

Грип передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом під час розмови, кашлю, чхання, при тісному контакті (знаходження на відстані близько 2-х метрів).

Особливо небезпечним грип є для представників груп ризику. А це: діти до 5 років (а особливо до 2 років), вагітні жінки, ті, кому за 65 років, особи з надмірною вагою, хворі на діабет, хронічні серцево-судинні захворювання та хвороби легенів, інші тяжкі хронічні захворювання. Крім того, існують професійні групи ризику: медичні та педагогічні працівники, продавці, водії громадського транспорту, усі, хто працює в багатолюдних місцях.

Клінічні ознаки грипу: підвищення температури тіла (різке підвищення температури більше 38°С без інших супроводжуючих симптомів вже може свідчити про появу грипу), біль у м’язах, головний біль, кашель, нежить, біль у горлі, закладення носа, в окремих випадках – блювота і понос. З будь-якими з цих симптомів не варто виходити з дому навіть заради візиту до лікаря – його слід викликати додому.

Необхідно викликати «швидку» чи терміново звернутись до лікарні, якщо присутні наступні симптоми: сильна блідість або посиніння обличчя, затруднення дихання, висока температура тіла, що довго не знижується, багаторазове блювання та випорожнення, надмірна сонливість чи збудженість, болі у грудній клітці, домішки крові у мокроті, падіння артеріального тиску. Продовжувати лікування вдома за наявності цих симптомів – небезпечно! Затримка з госпіталізацією може призвести до смерті хворого.

Тож для попередження зараження грипом необхідно:

• уникати контакту з особами, що мають прояви грипозної інфекції;
• обмежити відвідини місць великого скупчення людей;
• часто провітрювати приміщення;
• часто мити руки з милом;
• не торкатися очей, носа або рота немитими руками;
• прикривати ніс і рот при чханні або кашлі одноразовою носовою серветкою, яку одразу ж після використання потрібно викинути;
• триматися від людини з наявними симптомами грипу на відстані не менше двох метрів;
• повноцінно харчуватися, висипатися, уникати перевтоми.

Як показує практика, щорічна вакцинація є найефективнішим засобом для захисту організму від вірусів грипу. Особливо необхідно робити щеплення проти грипу представникам груп ризику. Найкращий час для їх проведення – напередодні грипозного сезону (у вересні). Якщо такої можливості не було – вакцинуватися можна і впродовж всього сезону. Вакцинація показана лише за рекомендацією лікаря та проводиться лише в лікувальному закладі.

За інформацією Управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Opportunity to cheer an exciting experience

I first became aware of the Snapple Bowl when I was an elementary school studentPatients were repeatedly reminded to avoid stress, get regular sleep, and maintain good nutrition and hydration.prada sunglasses

The Tigers answered in the top of the second to regain their four run cushion.prada handbag

Sparks, a similar drink which had half the alcohol of Four Loko, was one of the first alcoholic energy drinks, hitting the market in 2002.prada purse
How to strengthen and sell your story in one essential sentence How to Write a Logline English Edition eBook

It called a logline once you know about it, you want to create one for every story you write.mulberry bag outlet
Only 78 teams qualified for the national tournament in Dallas, Texas.cheap ray ban glasses

When I first started buying rental properties, I had no idea what factors are truly important in ensuring financial success.mulberry bag outlet
Por favor, inténtalo nuevamente.michael kors outlet
mulberry bags uk

2 коментарі