Рясні кількатижневі дощі не завадили купальським святкуванням. Обрядові дійства відбулися не лише у Мені, а й у багатьох селах району.

5556+

Традиційно напередодні купальської ночі меняни влаштували святкування на міському пляжі – були тут і пісні, і хороводи, і святковий концерт, і частування. Навіть той факт, що багаття через надмірну вологу довго не бажало загорятися, настрій гостям свята не попсував.

У Стольному ініціативна молодь на чолі з методистом місцевого Будинку культури Оксаною Семироз приготувала святковий концерт. Макошине порадувало своїх жителів купальськими піснями, лісовиком та мавками, танцями. Не обійшлося і без виступу місцевих молодичок і купальського багаття.

Дискотека аж до самого світання, театралізоване дійство, шашлики, виїзна торгівля: так у ніч з 6 на 7 липня зустрічала Івана Купала Киселівка.

Дягова та Бірківка вирішили навзаєм поділитися своїми талантами. Тож напередодні свята до Дягови з концертною программою завітали аматори з Бірківки, наступного ж дня вже бірківчани веселили дягівчан. Гастролерів гостинно зустрічали й вітали щирими оплесками.

489

4869

895
На святі в Мені не обійшлося без звичаїв та обрядів. Фото Валерія ТИХОНОВА.
468
Нептун підпливає до місця призначення. Фото Валерія ТИХОНОВА.

5864

486

6547645
Киселівська молодь радіє вдалому виступу.
7635
Макошинські «бісенята» допомагали готуватися до свята.

Коментарі закриті.