Фізичні особи-підприємці на спрощеній системі оподаткування мають право реалізовувати пиво не лише без ліцензії, але і без торгового патенту, а також без касового апарата та розрахункової книжки.

Підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування, повинні отримати торговий патент. Крім того, при продажу пива за готівку або в безготівковій формі вони зобов’язані проводити операції через зареєстровані, опломбовані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів. У окремих випадках допускається застосування зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок замість касових апаратів.

Незалежно від обраної системи оподаткування, усім підприємцям слід пам’ятати про обмеження, встановлені для торгівлі хмільними напоями. Зокрема, забороняється продаж пива (крім безалкогольного) особам, які не досягли 18 років. Продавець зобов’язаний отримати у покупця паспорт або інші документи, які підтверджують його вік. У разі відмови покупця надати такий документ, продаж хмільного напою такій особі забороняється.

Не дозволяється реалізація пива у приміщеннях та на території навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, а також у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, що здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами. Забороняється продаж з торгових автоматів, з рук та у невизначених для цього місцях торгівлі.

Коментарі закриті.