Як тебе не любити, вчителю мій!Учасники літературної студії «Пролісок», що діє у Макошинській школі, напередодні професійного свята пошанували теплими словами дорогих своїх учителів. Ось ці щирі рядки:

Хто з нас не пам’ятає своє безтурботне дитинство? З яким нетерпінням чекали того першого вересневого дня, коли батьки повели нас до школи! Нарешті, цей день настав. Ось і перша вчителька ­­­– ласкава і привітна. Про неї згадуємо завжди, адже це вона повела нас у світ науки і цікавих відкриттів, дала нам, дітям, зрозуміти, що кожен з нас на Землі – Людина!

У пам’яті назавжди залишиться спогад про невтомну трудівницю педагогічної ниви Наталію Олексіївну Ярину. Не займала вона високих посад, не отримувала орденів, була вихователем групи продовженого дня. Але її доброта, життєва мудрість, турбота про кожного назавжди залишиться у дитячих серцях.

Учитель. Саме він веде у світ знань і безсмертних моральних цінностей. Розумна, добра і вимоглива Людмила Василівна Леонтієва закохана у свій предмет – історію. Вона і нам передала цю любов. Недарма ж уже стільки років її вихованці є призерами не тільки обласних, а й всеукраїнських олімпіад.

Учитель. Він звеселить і посварить, дасть мудру пораду. Багато років працює у нашій школі Наталія Антонівна Двірник, яка ще і наших батьків навчала. Вимоглива і справедлива, вона дає нам міцні знання з біології. На її уроках ми подорожуємо розкішними полями і луками, слухаємо пташине багатоголосся, бачимо розмаїття кольорів природи.

Скільки прекрасних і мудрих наставників працює у нашій школі! Вони прагнуть, щоб ми були розумними, вчилися самостійно підкоряти вершини знань. І хоча усі вчителі різні – хтось веселий і молодий, а хтось збагачений життєвим досвідом, – але всі вони є сівачами розумного, доброго, вічного.

Нелегка учительська праця, а вчителями, як відомо, не стають, ними народжуються. Уже на заслуженому відпочинку вчитель математики Світлана Миколаївна Миголь. Пам’ятаємо: у класі галас, аж раптом відчиняються двері і заходить вона – усміхнена і весела. Мов заворожені, слухали ми її, потрапляючи у таємничий світ формул і рівнянь.

Світлана Вікторівна Мех завжди старанно готується до уроків, багато читає, переглядає новинки в інтернеті. Вона є вчителем біології і хімії.

Естафету старших перейняла молодь. Учитель інформатики Євгеній Вікторович Веремій – добрий, дотепний, життєрадісний. Послухали б ви, як він гарно грає на гітарі і співає!

А ще в нашій школі є жінка-педагог, яку не можна не любити. Вона молода, вродлива, чуйна, ніжна і вимоглива. До неї і за порадою йдемо, і за допомогою. Це наш директор Наталія Віталіївна Канавець.
Теплих і щирих слів заслуговує кожен учитель Макошинської школи. Низький уклін вам за працю самовіддану, дорогі наші наставники!

Зі святом вас!

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Sa peau n’est pas une surface, mais une courbe fermée

Perhaps it shouldn’t be so surprising considering Harden grew up in one of the most dynamic suburban clusters in Southern California, revolving around Compton.sac hermes birkin
He a very talented brewer.michael kors outlet uk
You’ll want to check out these yoga etiquette tips if you’re a yoga studio newbie, but even if you’re a yoga buff you may find a few good tips you forgot.toms outlet

Gold will be your friend if the failure of the Fed to raise rates in a timely manner triggers systemic instability in the financial system after priming the market for such an extended period with its first taper hints in 2013.Jordan Femme Pas Cher

The Edmonton Oilers rookie forward won’t hear any cheers Monday night when the Oilers (6 12 4) face the Senators.mcm backpack
prada borse outlet

Коментарі закриті.