Цього року у Синявці вперше було організовано проводи зими і зустріч весни. На Масляну зійшлися і старі, і малі.

У сквері поблизу Будинку культури розгорнулося справжнє театралізоване дійство, грала гармошка, весело озивався бубон. А пахощі розносилися навкруг такі, що й не передати: на столах у макітрах, горщиках, глиняних мисках рум’янилися гречаники і пампушки, вареники і налисники, пиріжки і картопляники… А начинки які у вареників і пирогів – мак, яблука, сир, калина, картопля…

Учасники художньої самодіяльності своє діло добре знають – вигравають, співають, танцюють, народ звеселяють. Ведучі свята бібліотекарі Наталія Деменко та Наталія Руденко у гумористичному і пізнавальному стилі розказали присутнім про кожен день Масляного тижня.

Доки ведучі розказували, показували, їх помічники аж утомилися, пригощавши гостей свята. Усі з апетитом уминали за обидві щоки вареники з чаєм, гречаники з узваром… Та все з радощами, сміхом, не забуваючи дякувати і організаторам свята, і господиням, які усе те наварили-напекли. На вогні у гарячому казані кипіли вареники із сиром. Їх поїли за мить, бо у повсякденні такі готувати уже розучилися.

Конкурси на швидке поїдання вареників, стрибання у мішках – усе вдалося. Як сказав колишній активний учасник художньої самодіяльності Михайло Ворнах, він так за своє життя ще не веселився і ставить усі 12 балів організаторам Масляної.

Коментарі закриті.