Діти села Куковичі отримали солодкі пакунки від народного депутата України, голови фракції «Реформи заради майбутнього» Ігоря Рибакова. Керівник служби голови парламентської фракції Тетяна Іванова та помічник народного депутата України Микола Більченко відвідали у Куковичах багатодітну сім’ю Дубовських. Дітям родини були вручені солодощі та музичний центр.

У сільському Будинку культури гості зустрілися з педагогічним колективом, учнями Куковицької школи та вихованцями дитячого садка. Подивившись святковий концерт з нагоди Дня Святого Миколая, вручили дітям солодощі, дитячому садочку – музичний центр, школі – мультимедійну систему.

Супроводжували столичних гостей голова райдержадміністрації Анатолій Соломко, голова районної ради Володимир Невжинський.

Народний депутат України також передав солодощі релігійним громадам району для дітей, які відвідують недільні школи.

У районній дитячій бібліотеці було проведено свято “Миколай іде, подарунки діткам несе” для першокласників школи ім.Т.Г. Шевченка.

Працівники бібліотеки познайомили дітей з історією цього свята, показали лялькову виставу “Гість із неба” та подарували кожному “миколайчики”.

А дітки поділились своєю радістю від отриманих вдома подарунків, розповіли про те, як писали листи Миколаю та продекламували віршики про Святого Миколая та про зиму.

25 дітлахів, які перебувають на лікуванні в дитячому відділенні районної лікарні, теж змогли отримати подарунки.

Завдяки допомозі приватного підприємця Миколи Довгого, християнської місії «Милосердя і духовне відродження» працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді передали дітям солодкі подарунки та нові ігри для ігрової кімнати від Святого Миколая.

Коментарі закриті.