газДля того, щоб сплачувати лише за спожиті куби газу, споживачам необхідно не забувати щомісяця 1 числа фіксувати показання свого лічильника газу і передавати їх газовій компанії з першого по п’яте число.

В травні ці дати припадають на святкові дні, однак у споживачів газу буде можливість без проблем передати свої показання у зручний спосіб.

  1. СМС–повідомленням на короткий номер 7104 (в форматі: ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Між особовим рахунком і показаннями лічильника має бути пробіл.
  2. Через Особистий кабінет на сайті 104.ua (для реєстрації кабінету вам необхідно знати номер особового рахунку і суму останнього платежу).
  3. За телефонами контакт-центру (0462) 61-62-04 або (0462) 61-63-04 за допомогою інтерактивного голосового меню IVR. Дотримуючись підказок, потрібно вибрати мову і натиснути цифру 2 – передати показання. Ви можете дочекатися зв’язку з оператором або внести дані самостійно. Для цього в тоновом режимі натиснути * (зірочка) і власноруч ввести номер особового рахунку і показання лічильника на телефоні.
  4. Електронною поштою contact@cn.104.ua, вказавши ПІБ і адресу.
  5. Зателефонувавши в контакт-центр, який працюватиме в святкові дні в звичайному режимі – з 8.00 до 20.00.

Споживачам варто перевірити, чи зафіксувалися передані ними показання лічильника в розрахунковій системі. Найзручніше це зробити через Особистий кабінет на сайті 104.ua або зателефонувавши на контакт-центр (0462) 61-62-04 або (0462) 61-63-04. Для мешканців районів області код для дозвону (022), код (0462) – для дзвінків з мобільного телефону. Вартість дзвінка відповідно до тарифу фіксованого зв’язку або мобільних операторів.

Нагадуємо, що передані показання відобразяться в системі не одразу. В залежності від способу передачі – на це знадобиться від декількох годин (при передачі через Особистий кабінет на сайті 104.ua) до 5 робочих днів (електронною поштою).

Споживачам не варто забувати щомісяця передавати показання лічильника газу – це в їх інтересах!

 

Коментарі закриті.