Новорічне свято у Менській дитячій музичній школіНоворічні свята зовсім не зимовими видалися: туман, паморозь, снігово-грязьова «каша». Та у Менській дитячій музичній школі правильно вирішили, що гарний настрій можна створити самим.

– На зимових канікулах вчителі разом з учнями вирішили організувати не один, як завжди, а два розважальні заходи, – розповіла найближчій газеті викладач музичної школи Оксана Шаповалова. – Засідання Клубу веселих і кмітливих для старшокласників та новорічний спектакль для менших. І все вдалося!

Своєю кмітливістю та почуттям гумору змогли похизуватися три команди: дівчачі «Снікерс» і «Співоча пташка» та «Круасан» хлопців-духовиків (тих, що на духових музичних інструментах вчаться грати). Навіть журі було незвичним. Судили гумористів Дід Мороз, Різдвяна Зірка, Баба Яга і Кикімора. Перемогли добро і дружба.

Молодших вихованців учителі порадували цікавим музичним спектаклем «Чарівний колодязь». Декорації виготовили власноруч.

А от наповнити чарівний мішок Діду Морозу допомогли небайдужі люди. Щоб жоден із учасників святкових дійств не залишився без подарунку, доклали зусиль і частинку душевного тепла власник ПП «Менський аграрник» Валерій Гайдукевич, завідувач філії служби доставки «Інтайм» Олена Хамула, народний депутат Олег Ляшко, власниця магазину «Дитячі товари» Людмила Захарченко, депутат районної ради Микола Довгий та господарі менських магазинів «Надія» і «Орхідея».

Коментарі закриті.