Православний люд 19 вересня відзначає одне з найшанованіших свят – чуда Архистратига Михаїла, по-народному – просто Чудо. У цей день слід казати тільки правду і милувати убогих. Але чомусь дехто переконаний, що цього дня слід «начудити». І чудять. Інколи аж… до кримінальної відповідальності.

Саме на Чудо сільська та і міська молодь особливо полюбляє чудасій наробити: ворота у сусідів місцями поміняти, хвірточку зняти, лаву з-під паркана викопати та примостити кудись на дерево. На ранок господар, чухаючи потилицю, повертає своє майно на належне місце.

Ось і цього року не обійшлося без неприємностей. Як повідомила старший інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями райвідділу УМВС України в Чернігівській області Лариса Кулич, охорону громадського порядку у Мені 19 вересня здійснювали чотири групи райвідділу та група швидкого реагування. Дільничні інспектори міліції охороняли громадський порядок на своїх адміністративних дільницях.

Не зважаючи на це, все ж було зафіксовано два випадки хуліганства школярів. Близько 22 години учні районної гімназії написали на асфальті напроти будинку однієї з учительок нецензурну фразу та кинули у вікно куряче яйце. Перевіркою було встановлено що напис зробив одинадцятикласник. На нього складено адміністративний протокол за ст. 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення. А яйце у вікно будинку кинув учень дев’ятого класу. У зв’язку з тим, що йому не виповнилось 16 років, адміністративний протокол складено на його матір за ст. 184 ч.3 КУпАП.

Та найбільше постраждала вчителька англійської мови Куковицької школи Світлана Рогова: «жартівники» облили фарбою ворота, стіни та вікна будинку, пошкодили дерев’яний паркан. Наразі не встановлено, хто саме це зробив. По даному факту проводиться подальша перевірка.

– Я не розумію дій цих молодих людей, – говорить Ліна Капустіна, доч­ка потерпілої. – Мама нікому ніколи не бажала зла, навіть двійок у цьому навчальному році не ставила. За що нам так?

– А мене здивувала поведінка батьків, – каже Куковицький сільський голова Віталій Чичкан. – Агресія, погрози, навіть у присутності дільничного. Адже потрібно розібратися вчасно, поки хуліганство не переросло у більш серйозний злочин. За скоєне потрібно відповідати.

Коментарі закриті.