Керівника тримають для того, щоб він якісно організував роботу. А що робить Примаков?

 

 

 

Примаков поводить себе так, немов він не тимчасово найнятий громадою службовець, а власник громади, начальник над громадою, немов він “влада” за термінологією Стальніченка-Підгорного.

Ось проста життєва проблема – жінці великі незручності створило підтоплення погреба.  Звернулася до автора цього матеріалу через те, що ні депутата не знає, ні того, до кого можна звернутися для вирішення проблеми. Виникає питання, чому керівництво поліції забезпечило широку поінформованість громадськості про дільничих інспекторів розмістивши в магазинах та на стендах листівки з фотографіями і телефонами інспекторів, а Примаков не зробив такого ж відносно депутатів?

Я поясню. Схоже, що Примаков хоче бути царем і богом в громаді, щоб всі знали не старост і депутатів, а його, і щоб зверталися до нього. На моє пряме питання про те, куди мають звертатися люди, він відповів – сюди, в міськраду!

Добре, в міськраду. А навіщо? Ну ось я прийшов з проблемою підтоплення, і що, Примаков розповів про те, що робиться і буде зроблено для її вирішення? Ні, він почав розповідати, що за цю проблему відповідають інші відомства і люди! Примакова я розумію, він хоче бути верховним суддею всіх і вся, хоче, щоб таким його вважали виборці, хоче бути владою! Але мені це навіщо, людям це навіщо? Нам потрібно, щоб посадовець вирішував проблеми, організовував ведення суспільних справ таким чином, щоб для людей було тих проблем якнайменше.

При правильно організованому самоврядуванні людина має озвучити проблему депутату і чекати її вирішення. Саме депутат із головою громади і величезним апаратом ради ОТГ має подбати про те, щоб проблема була вирішена. І нічого розповідати людям про те, що хтось винний, не можете організувати вирішення проблем – полишайте посади голови, депутатів чи посадовців!

Так, в Примакова неймовірний талант популіста, неймовірна здатність створювати враження людини, котра вміє організовувати вирішення суспільних проблем. Так, люди ведуться на всілякі альтанки, лавочки, фейєрверки та подібне, але ж Примаков не казав людям, що це не на додачу до головного, а замість нього!

Великою мірою в тому, що відбувається, винні ми всі. Ну хіба б ми оцінили своєчасний і якісний ремонт шлюзів? Думаю, навіть не помітили б. А от альтанки, що плавають по озеру, приводять нас в захоплення! Примакову слава! А що з рівнем води щось не так буває, так то ж винен Пилипенко, Пилипенку ганьба!

Ми втрачаємо час, замість розвитку самоврядування і, як результат, розвитку території та громади, ми почали шукати того, хто за нас і для нас це зробить. І що отримали в результаті? Витрачання бюджетних коштів не на розвиток, а на піар, на відсутність вирішення важливих питань та корупційні справи в суді.

Чудес, комунізму та іншого привабливого для недалеких людей щастя не буде, будуть лише трагедії, якщо ми й далі довірятимемо комусь безконтрольно з нашого боку і замість нас думати, приймати рішення та виконувати їх.

Прошу до перегляду спілкування з Примаковим, з котрого я так і не зрозумів, яка ж від нього користь громаді:

 

Коментарі закриті.