Успішною технологією Примакова є поширення неправди і втеча від питань. У всілякому випадку, до цього часу така поведінка дозволяла йому вигравати вибори навіть в дуже кваліфікованих управлінців.

 

 

 

В даному випадку Примаков пообіцяв телебаченню “UA: Чернігів” свою участь у “Співбесіді” і не з’явився на запис програми. Щоб якось виправдати свою відсутність, на цей же час запланував зустріч в Мені. Раніше, під час виборів на посаду міського голови він так само не з’явився на публічну дискусію пославшись на поїздку в АТО.

Коли я побачив рекламу зустрічі в Мені, то дуже здивувався, невже правда?

А трохи нижче зображення смачного столу з частуванням – дивина! Це Давиденко може смажене порося привезти на зустріч, а радикали на свято по хлібину приїздять, як колись в Березному.

Головне – реклама, не кинути лоха – себе не поважати. Далі відеозапис зустрічі. На самому початку і в кінці можете побачити майже порожній зал в котрому були присутні одні підлеглі Примакову бюджетники. Примаков з’явився в залі один раз на рівно на 8 хвилин. Нічого з обіцяного звісно ж не було, замість каяття за власне нехлюйство й своєкорисливість на посаді звинувачення інших у всіх проблемах.

Але давайте подивимося трохи вище його оголошення в Фейсбуці. Там він стоїть з тими, хто з його слів у всьому винний, тобто, народні депутати Ляшко, Купрієнко, мабуть, десь поряд Амельченко, Лозовий та інші. Чому ці радикали не зробили все бажане Примакову?

Відношення Примакова до людей дуже гарно характеризують його слова: “Чотири роки я вже являюсь керівником громади!”. Він не служить людям, він ними керує. Не люди головні, не громада – він себе вважає головним.

Що ж, побачимо по результатах голосування скільки людей почувають себе не громадянами, а рабським населенням котрому потрібний такий керівник.

Коментарі закриті.