Чернігівський рибоохоронний патруль роз’яснює правила зимової риболовлі.

Під час рибалки взимку слід дотримуватись ряду правил, що стосуються поведінки на льоду та любительського рибальства.

Займаючись риболовлею взимку, в першу чергу, необхідно правильно вибрати одяг і взуття, вони повинні бути теплими і комфортними. Не забувайте, алкоголь і рибалка – речі не сумісні! Дотримуйтесь правил поводження на льоду.

Пам’ятайте, любительський лов риби в зимовий період (від льодоставу до  скресання  криги) дозволяється зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше №10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків на водоймах загального користування, а також  тих, що закріплені за громадськими  об’єднаннями  –  не  більше  п’яти  на рибалку; на водоймах, де впроваджене платне рибальство –  не більше десяти на рибалку. Крім того, за одну добу особі дозволяється виловити на водоймах загального користування не більше 3 кг риби, на водоймах, де впроваджене платне рибальство – не більше 5 кг, за винятком випадків, коли вага однієї рибини перевищує встановлену норму вилову.

Відомство ще раз нагадує, з 1 листопада до початку весняно-літньої заборони заборонено ловити рибу  на зимувальних ямах.

У Чернігівському рибоохоронному патрулі функціонує цілодобова телефонна «гаряча» лінія:  099-112-13-44 та (0462) 937-557. У разі виявлення фактів браконьєрства, прохання оперативно повідомляти за вищевказаними номерами або звернувшись на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.

Коментарі закриті.