Велотренери розповіли кілька важливих нюансів про їзду на двоколісному зимою. 

По-перше, що ширше колесо – то безпечніше їхати. Також бажано поставити гуму з шипами.

 

Взимку потрібно триматись подалі від великого транспорту на дорозі, бо він закриває велику частину дороги і в разі небезпеки, велосипедист не встигне загальмувати. До речі, взимку гальмівний шлях стає вдвічі довший, тому гальмувати потрібно ривками, а не одразу, і лише заднім колесом, щоб не занесло. Якщо велосипед залишається у вертикальному положенні, тоді можна вмикати і переднє гальмо.

 

Взимку не бажано їздити по бруківці, мармуру, плитці, розділових смугах – вони стають слизькими і велосипедист ризикує впасти.

 

“Я їжджу на велосипеді і влітку, і взимку. Мене не лякає ожеледиця чи холод. Зимою потрібно бути просто уважнішим, збавляти швидкість. До того ж у мене стоїть хороший протектор. На велосипеді можна побачити навколо себе набагато більше цікавих епізодів, ніж за кермом, наприклад. Велосипед дає можливість подорожувати там, де не можна проїхати автомобілем. Я створюю сам собі певний маршрут, їду туди, де ще не був. За два тижні наїздив 200 кілометрів по Києву“, – розповідає велосипедист Євгеній Десяк.

 

На велосипеді взагалі варто зважуватись на прогулянку взимку чи краще почекати до сприятливих умов?

– Потрібно просто бути впевненим у велосипеді і в собі. Тобто, велосипед повинен працювати безвідмовно і всі його механізми справні. Щоб протектор був із максимальним зчепленням. Якщо у вас лисі шини, то можна трохи знизити тиск, щоб зчеплення з дорогою було кращим. А бути впевненим у собі – це означає вміти показувати правило повороту на дорозі, тобто вміти їздити з однією рукою на велосипеді.

 

Тобто взимку можна їздити на літній гумі?

– Можна, але літня гума взимку дубіє. На ній важче їздити на льоду. Зимова гума м’якша, не дубіє і має кращі характеристики. До того ж вона шипована і на ній не страшно їздити в ожеледицю. Також зимою важлива ширина колеса. Чим воно ширше, тим безпечніше.

 

Як треба їхати на велосипеді на дорозі?

– Шлях гальмування приблизно вдвічі більший взимку, тому потрібно витримувати дистанцію за автомобілем. Бажано триматись подалі від великого транспорту, бо вони закривають велику частину дороги і у велосипедиста гірший огляд.

 

Як краще вдягатись для велопрогулянки?

– Бажано одягати більш спортивний одяг. Обов’язково термобілизну і вєтровку, щоб не продувало.

Важливо тримати у теплі коліна. Якщо замерзнуть коліна, там замерзне спеціальна змазка, а це ризик травм. Зараз модні бафи, але я не рекомендую закривати обличчя – там збирається конденсат і їздити з мокрою тряпкою на обличчі не комфортно. Тому краще залишати собі ніс і рот відкритими.

Також потрібні окуляри, інакше сльозяться очі чи туди щось потрапить. Ще не варто забувати, що на дорозі треба бути помітним – вдягати яскраві жилети, куртки, блималки тощо.

 

Як підготувати велосипед до зими?

– Бажано поставити протектор – зимову гуму з шипами – і повісити крила, щоб сніг і багнюка не замастила одяг та взуття.

 

Як правильно гальмувати взимку?

– Гальма бажано прогріти – гальмувати ривками. Тоді воно ефективніше. Тим самим ви очистите вологу з гальм.

Гальмувати починаємо заднім колесом. Якщо велосипед залишається у вертикальному положенні, тоді лише можна підключати гальмо переднього колеса. Якщо кермо повернуте, то переднім гальмом взагалі не користуємось, інакше – падіння.

 

А як їздити на поворотах?

– Потрібно тримати велосипед максимально рівно і не завалювати.

 

Що потрібно робити, коли на дорозі виникає якась перешкода: лежачий поліцейський, бордюр, ями тощо?

– Потрібно перерозподіляти вагу на велосипеді. Коли переднє колесо заїжджає на перешкоду – краще сидіти, щоб розвантажити його, а вагу перемістити на заднє. Коли заднє наїжджає на перешкоду – навпаки, краще привстати, щоб дати більшу вагу на переднє колесо.

Мітки:

Коментарі закриті.