Для ознайомлення із специфікою роботи підприємств Мени, фахівцями Менського районного центру зайнятості, 24 та 25 травня проведено професіографічні екскурсії у ТОВ «Домінант» та на станцію технічного обслуговування автомобілів, – повідомляє районна рада.

 

У ТОВ «Домінінт» проводив екскурсію друкар Роман Чубік, а власник станції технічного обслуговування автомобілів Микола Довгий сам провів для школярів екскурсію на своєму підприємстві.

 

Роман Чубік докладно ознайомив школярів із структурою друкарні, розміщенням та функціонуванням приміщень, яких налічується три – друкарський, політурний та різальний цехи. Наочно показав дітям роботу кожного станка, машини, апарату. Школярі отримали загальні відомості про підприємство: структуру, продукцію, умови, режим праці, перспективи розвитку; технологічний процес професії друкаря, брошурувальника, політурника, різника, майстрів з ремонту обладнання.

 

Для того, щоб автомобільний транспорт завжди працював справно його потрібно постійно підтримувати в технічно справному стані, тобто проводити технічне обслуговування та ремонт, розпочав екскурсію по підприємству Микола Довгий. Станція технічного обслуговування автомобілів оснащена сучасним обладнанням і механізмами. Учні з цікавістю спостерігали за технологією проведення ремонту автомобілів.

 

Надзвичайно цікаво пройшли професіографічні екскурсії, адже діти не тільки ознайомились з підприємствами, але й дізнались про особливості виробничого процесу, спостерігаючи за роботою працівників.

Коментарі закриті.