Щоб відвідати гру вищої української ліги КВН, не обов’язково треба бути затятим прихильником цієї гри. Можна просто любити гумор і шанувати якісне дозвілля. «Наше слово» переконалося, що побачити Олександра Маслякова та його підопічних не так вже й складно та дорого. Головне – приємно.

Воно того варте

Як не дивно, але найдорожче обійшлась дорога – 110 гривень в обидва кінці. З листопада проїзд у маршрутках Чернігів – Київ подорожчав до 40 гривень.

Квитки замовляли через Інтернет, викупити попросили знайомих. У кожного в столиці знайдеться хоч одна людина, готова допомогти. У друзів чи родичів можна і переночувати, адже гра завершується далеко за дев’яту вечора. Якщо ночівля у Києві – не варіант, можна скооперуватися на поїздку з тими любителями здорового сміху, у яких є автомобіль.

Разом з витратами на елементарне харчування КВН-тур обходиться близько 200 гривень на персону, але кожна витрачена копійка того варта, адже доза позитиву від перегляду веселих баталій – просто неоціненна.

Квиток на півфінальну гру можна купити за 50 гривень. Місця хоч і на балконі, але сцену видно і жарти добре чути. За 150 гривень можна отримати квитки у партері та сидіти поруч із зірками шоу-бізнесу, відомими телеведучими, політиками та моделями. Тернутися плечем об яку-небудь знаменитість можна також абсолютно безкоштовно у фойє до чи після гри. Особисто ми наштовхнулися на Олексія Дівєєва-Церковного з «Міс Україною-Всесвіт 2010» Анною Пославською.

На гумку – табу

І ось ми на своїх місяцях. Над юпітерами коливається розжарене повітря. Атмосфера у залі наелектризована, її ще підігрівають своїми вигуками вболівальники команд. Традиційно перед початком гри на сцену вийшов редактор КВН Андрій Чивурін та попросив глядачів вимкнути мобільні телефони і не жувати гумку, адже це псує телевізійну картинку.

З появою Маслякова зал вибухнув оплесками. У першому півфіналі, який ми відвідали, грали п’ять команд. Дійство пройшло на одному диханні та, звісно, без перерви на рекламу. Емоції на КВНі наживо неможливо порівняти з переглядом програми по ТБ. До того ж, у телеверсію потрапляють далеко не всі жарти, через дорожнечу ефірного часу багато смішного вирізають. Програми вищої української ліги показують на каналі К1.

Шоу триває

Великим шанувальником КВНу є відомий телеведучий Микола Вересень, цього разу він сидів у журі. Час від часу ігри в Києві також судять Руслана Лижичко, Олексій Мочанов, Ольга Сумська та Святослав Вакарчук.

Додому ми поверталися сповнені вражень, подумки планували майбутні поїздки на КВН. Хотілося ще сміху, пісень і шаленого драйву.

На півдорозі з Києва до Чернігова з вікна маршрутки побачили пречудову картину. Просто біля автотраси на імпровізованому полі відбувався футбольний матч. Глядачів виявилося набагато менше, ніж гравців, зате всі футболісти були вдягнені у яскраву форму і завзято ганяли м’яча. Навряд чи ці хлопці нарікають на відсутність розмаїтого дозвілля у невеличкому населеному пункті.

Щоб отримати позитивні емоції та відчути радість від життя, багато не треба. Тим більше, скоро у Мені пройде п’ятнадцятий ювілейний фестиваль «Золотий фенікс». Не пропустимо?

Коментарі закриті.