остречОдержати путівки за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності має право будь-яка застрахована особа, яка працює, повідомляє Чернігівський монітор.

Це відбувається за посередництвом роботодавця, який повинен надати до Чернігівської міської виконавчої дирекції Фонду заявку, на підставі якої одержує путівки на санаторно – курортне лікування та розподіляє їх серед своїх працівників.

Оздоровлення проводиться в санаторно-курортних закладах всіх регіонів України.

В Чернігівській області застраховані особи можуть отримати санаторно-курортне лікування в санаторії “Остреч” (м. Мена урочище «Остреч»)

Одним з найцінніших багатств санаторія є місцева лікувальна торфогрязь та мінеральна вода, що за своїм складом аналогічна кримським мінеральним водам.

На базі санаторію проводиться лікування захворювань серцево-судинної системи, органів дихання нетуберкульозного характеру, опорно-рухового апарату, нервової системи та хребта, гінекологічних захворювань, порушень зору.

До послуг відпочиваючих – плавальний лікувальний басейн, кабінет термоконтрастних процедур (сауна), басейн вертикального хребетного витяжіння, підводний душ-масаж, кабінет гінекологічних мінеральних зрошень та гідроколонотерапії, біостимулюючий лазерний душ, кабінет гідропатії з усіма видами душів.

В здравниці працює клінічна лабораторія та кабінет функціональної діагностики.

Лікування проводять висококваліфіковані спеціалісти.

За путівку для лікування дитини у супроводі дорослого застрахована особа сплачує 10 відсотків її вартості, а для оздоровлення дорослого – 20.

За більш детальною інформацією звертатися за адресою: м. Чернігів, вул. Музикальна, 1-А або за телефонами: 678-236, 662-040.

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного
відділення Фонду соціального страхування з
тимчасової втрати працездатності

zp8497586rq

Коментарі закриті.