Демобілізованим особам виплати по листкам непрацездатності розраховують виходячи з місячної тарифної ставки, – повідомляє менська міжрайонна виконавча дирекція чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Статтею 19 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон) встановлено право застрахованих осіб на матеріальне забезпечення за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності в разі настання страхового випадку в період роботи.

Середня заробітна плата для розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності обчислюється відповідно до пункту 14 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням (далі – Порядок) затвердженого постановою КМУ від 26.09.2001 № 1266, виходячи з нарахованої за розрахунковий період заробітної плати, з якої сплачувалися страхові внески, та кількості відпрацьованих робочих днів у розрахунковому періоді.

Згідно зі статтею 119 Кодексу законів про працю України за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада і компенсується з бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності.

Виплати за період, коли особа не працювала та за нею зберігався середній заробіток, не включаються до розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності.

Враховуючи викладене, у разі відсутності в розрахунковому періоді у демобілізованої застрахованої особи заробітної плати для обчислення середньої заробітної плати для розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності, може бути застосовано пункт 10 Порядку, згідно з яким середня заробітна плата для розрахунку страхових виплат визначається, виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу), встановленої працівникові на момент настання страхового випадку.

Консультації з даного питання можна отримати за адресами:  м. Мена, вул. Троїцька, 5А або за телефонами 2-14-08 та 2-14-48; смт Сосниця, вул. Виноградського, 12А  або за телефоном  2-76-32.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Later in the day, the Braves acquired veteran utility man Emilio Bonifacio from the Chicago Cubs

“We are optimistic the dream of fielding 14 boats in Rio will become a reality once the 2015 world champs come to a close.mulberry bag outlet
So what, exactly, are you getting for your money.timberland boots
Nobody ever danced like he did.mulberry outlet
( JEFF OTTERBEIN )

“Well, I can see how much [more] he’s advanced than my 7 year old because I didn’t get to start out doing the little stuff with him, like just being in the house dribbling the ball, taking him to the park and shooting jump shots, teaching him about being a triple threat and things like that,” Hamilton told The Courant in a phone interview from his Fort Lauderdale, Fla.mcm backpack

The pilot’s father, Safi Yousef al Kaseasbeh, was attending a tribal meeting in Amman when news of the video surfaced, and he was seen being led from the session.mulberry bags sale uk
prada bags uk

Коментарі закриті.