Щодня на грип та ГРВІ захворює майже 3 тисячі жителів Чернігівщини, половина з них – діти. У зв’язку з високою захворюваністю на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в області створили оперативний штаб з реагування на ситуацію з розповсюдження захворювання.

З 22 січня у Чернігові оголосили епідемію і ввели обмежувальні заходи, розповідає “Новий Чернігів”. У лікарнях міста запевняють, що з напливом хворих справляються. Обслуговують чернігівців і вдома, і в поліклініках. Взагалі за день буває до 200 викликів лікарів.

Аби не захворіти на грип та ГРВІ, лікарі радять чернігівцям уникати місць з великим скупченням людей, адже це інфекційне захворювання, яке переноситься повітряно-крапельним шляхом. Не потрібно також провідувати захворілих, щоб уникнути контакту з хворою людиною. У людних місцях бажано вдягати маски, а головне – кожні 2-3 години ретельно мити руки з милом.

Ще одна порада – рівень свого імунітету підвищувати за рахунок вжиття великої кількості фруктів та овочів і завжди вдягатись відповідно до погодних умов.

Коментарі закриті.