Менщина своїми талантами завж­ди славилася. Це знову довели юні співаки та танцюристи нашого краю, які заслужили аплодисменти львів’ян на вокально-хореографічному фестивалі «Самоцвіти». Адже талант – він всюди талант. Враженнями від подорожі з читачами найближчої газети ділиться керівник творчого колективу «Співоча пташка» з Мени Оксана Шаповалова.

До міста Лева

Організацією поїздки займалася керівник дитячого танцювального колективу «Калинонька» з Кукович Галина Фесюн. Звісно, левову частку фінансування взяли на себе батьки юних талантів. Допомогли коштами також ск «Ку­ковицький» та керівник ПП «Менський аграрник» Валерій Гайдукевич.

Підкорювати Львів вирушили автобусом три творчі колективи: «Калинонька» та менські «Співоча пташка» і хореографічно-циркова «Фієста» (керівник – Анжела Цигипа).

Фестиваль-конкурс «Самоцвіти» зібрав понад 150 колективів з усіх регіонів нашої держави, майже дві тисячі конкурсантів боролися за право назватися кращими з кращих.

Співали навіть уночі

– Виступали у Львівському палаці творчої молоді, – розповідає Оксана Шаповалова. – Програма була дуже насиченою. Нашій «Співочій пташці» випало виконувати конкурсну програму аж о-пів на одинадцяту вечора. Але діти так захопилися, що ніяких скарг не було. Навіть ще попросили додаткову репетицію провести.

Журі вирізнялося професіоналіз­-мом та високою вимогливістю. Ще б пак, адже до його складу входили заслужені артисти України, солісти опер­ного театру, видатні хореографи.

Тим ціннішими є виборені нагороди, а тут нашим співакам та танцюристам є чим похвалитися. «Калинонька» у дуже жорсткому відборі виборола почесне третє місце у своїй номінації. У «Співочої пташки» – другий щабель творчого п’єдесталу, а «Фієста» стала переможцем!

Нагородження проходило на сцені театру імені Марії Заньковецької під час гала-концерту (у ньому виступала і «Фієста»). Усі отримали дипломи і грамоти, а ще символічні сувеніри фестивалю як заклик до нових творчих перемог. «Фієста» має ще й цінний подарунок – електронну книгу.

Від нашої дитячої музичної школи виступала і солістка Світлана Степанова. Вона стала дипломантом конкурсу.

Коментарі закриті.