Недавній буревій наробив лиха по всьому району, викорчовуючи та ламаючи дерева. Накидало вітром гілляк і на подвір’я жительки Жовтневого Марії Юрченко. Та не це тривожить жінку… Поряд з її садибою, понад самою трасою Чернігів – Грем’яч, росте здоровенна стара тополя. Марія Федосіївна не знає, до кого звернутися, щоб дерево таки спиляли.

– Від дерева-велетня до мого обійстя – не більше 20 метрів, – занепокоєно каже жінка. – Під час буревію, як почали гілки на подвір’я летіти та тополю в наш бік вітром гнути, то ми з онукою із хати мусили тікати – так боялися. Може, як кажуть, у страху й очі великі, а якби дерево впало… Цю бурю тополя витримала, а чи вистоїть іншого разу? Лячно, що і паркан потрощить, і електродроти порве та ще й до крівлі дістане. Зверталася до нашого сільського голови, та, як бачите, дерево на місці…

– Усі зламані вітром дерева на території сільської ради вже прибрано. Та й аварійні намагаємося спилювати вчасно, – пояснює сільський голова Микола Пономарьов. – А тополя, про яку йде мова, справді може створити аварійну ситуацію. Та тільки знаходиться вона на непідконтро­льній нам землі: дорога і зелені насадження понад нею належать до відання облавтодору.

– Власником дерев, що ростуть понад трасою Чернігів – Грем’яч, є служба автомобільних доріг в Чернігівській області, – коментує ситуацію начальник філії Сосницька ДЕД ДП «Чернігівський облавтодор» Леонід Титаренко. – І якщо від керівництва цієї служби нам надійте розпорядження чи дозвіл на спилювання аварійних дерев, то, звичайно, буде виділено техніку і людей.

Отже, начебто, вдалося віднайти «кінець мотузочка» у даній справі. Залишається сподіватися, що всі служби зреагують вчасно.

Коментарі закриті.