Минулої неділі учні міської школи імені Т.Г. Шевченка відпочили на славу. Керівник літературної студії «Муза» Ірина Гетьман запропонувала гуртківцям покататися на санчатах і влаштувала веселий пікнік. Місцем відпочинку обрали схил у сквері біля стоматполіклініки. Бо там і гірки круті, і місцина гарна.

Літстудійці одразу гайнули кататися. Пакети, санчата, мішки з соломою – все стало у нагоді для «підкорення» гірки. Але довелося і черги своєї почекати, адже охочих набралося чималенько.

Того дня відпочивальників у сквері вистачало. Ще б пак: легкий морозець, яскраве сонце, сяючий сніг і синє-синє небо вигнало на вулицю найзатятіших фанатів комп’ютерів і телевізорів. І дорослі, і діти – усі бажали отримати краплю снігового адреналіну, якого так не вистачає у одноманітному повсякденному житті.

Розжарені, дещо стомлені, але неймовірно задоволені, літстудійці розпалили вогнище і заходилися смажити сало. Адже ніде так не смакує цей фірмовий український продукт, як на свіжому повітрі. Та ще й з ароматним трав’яним чаєм від Ірини Федорівни.

Повертаючись додому із солодкою втомою та незабутніми враженнями, гуртківці вирішили провести наступні вихідні так само. Аби тільки сніг не встиг розтанути!

Коментарі закриті.