Найвеселіший та найсмачніший обрядовий тиждень припадає саме на Масляну, яка у цьому році святкувалася у місцевому ЦКДМ в минулу суботу. Сюди разом зі своїми батьками прийшли десятки маленьких менян.

Невимушена атмосфера спонукала як дітвору так і батьків розкрити всі свої таланти. Діти виразно розповідали вірші, водили хороводи, а також були учасниками цікавої пригоди – зустрічі Зими з Весною. Особливо сподобалася дітям гра з Ведмедем, якого всі разом розбудили дзвінкими піснями і запальними танцями.

Менська малеча запам’ятала виступ лялькового театру, який показали дітям працівники Менської дитячої бібліотеки. Також їх вразила майстерна гра та колоритна зовнішність гармоніста із с. Стольне, лауреата міжнародного конкурсу «Грай гармонь», Валентина Журавля. Були на святі і пташині трелі – свою нову колекцію свищиків презентував гончар Олег Луцук з с. Стольне, а його учениця Юля Артюх, дуже гарно заспівала українських пісень.

Народного колориту цьому святу додав виступ ансамблю «Мелодія». Жінки веселими піснями запросили Масницю, яка всіх учасників свята пригостила запашними млинцями, а Ведмідь – солодощами, тож відвідувачі свята мали змогу покуштувати справжніх млинців по старовинному народному рецепту.

Апогеєм свята стало спалення солом’яного опудала, як символ закінчення володарювання зими. Святкування для наших дітей вийшло дійсно чарівним, організатори подарували їм гарний веселий настрій.

ЦКДМ

Коментарі закриті.