Цьогоріч найнеочікуваніше святкування було у Березні. Близько 19.00 у селищі зникла електроенергія, а з’явилася – майже о 23.00. Розпочали концертну програму під баян, а ведуча святкування Надія Ярчук добре справлялася і без мікрофону.

Макошине святкувало до другої ночі. До річки в цьому році не пішли, а веселилися біля Будинку культури. Припливав Нептун, Мару палили…

Менян цьогоріч організатори порадували фаєр-шоу, яке продемонстрували чернігівські «Ангели вогню». Шоу глядачам сподобалося, але дуже дошкуляв запах дизельного пального.

На святкування у Киселівці на острів зійшлося мало не все село, щоб подивитися на русалок та водяного в ластах.Традиційне свято Івана Купала цього літа у Городищі відбулося по-новому. Задіяно у ньому було понад 30 осіб, а на масове гуляння зійшлося усе село. Були гості і з навколишніх сіл.

Свято у Городищі тривало усю ніч. Співало, танцювало і веселилося село. Палало яскраве вогнище, через яке стрибали юнаки і дівчата, аби позбутися духовного негативу, отримати заряд бадьорості і впевненості у майбутньому.


Коментарі закриті.