Програма святкових заходів присвячених святкуванню Дня міста Мена, які відбуватимуться на центральній площі міста у суботу 23 вересня.

 

12:00 – 13:40.

Шоу для малечі «Весела наука» хімічні- фізичні досліди.

Хочете похуліганити по-дорослому? Аніматори влаштують Вам хімічне шоу, вони знають дуже багато божевільних і цікавих хімічних дослідів, таємниці яких, готові розповісти Вам. Малеча зможе познайомитися з чарівництвом, яке бере початок у науки. Проводяться різні наукові досліди та експерименти, в яких діти можуть взяти участь, як говориться: «помацати своїми руками».

Виставка- ярмарок народних майстрів громади (вишивка, лозоплетіння, гончарство).

Майстер-класи від магазину-студії “МАКОШЬ”, фотовиставка «Мена в старих фотографіях до сучасності».

Конкурс на кращу страву з картоплі.

Учасникам кулінарного змагання потрібно підійти о дванадцятій годині до сцени і поставити страву на стіл, що вже там розміщуватиметься.

 

14:00 – 15:00

Офіційна частина. Духовий оркестр 8-го Чернігівського навчального центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства транспорту та зв’язку України, який визнано найкращим на міжнародних конкурсах в Італії та Німеччині вітатиме менян.

 

15:00 – 18:00

Святковий концерт до Дня Міста. В програмі виступ менських зіркових талантів, оголошення переможців конкурсів «Поезії про рідне місто» та конкурсу на найсмачнішу страву з картоплі. Найкращих трудівників, провідних спеціалістів і просто чудових людей, що внесли цінний вклад у розвиток міста, буде неодмінно відзначено.

 

18:00 – 23:00

Виступи феєрично-вибухових гуртів «Цілком таємно» та «RIZUPS».

 

21:00 – 22:00

«Вогняна скульптура». Ви зможете побачити на власні очі рідну Мену у глиняній композиції, що породжена і загартована вогнем століть, горить і не згорає! Жодних оманливих спецефектів, тільки живий вогонь помножений на виліплену красу!

 

Минулорічне святкування можна подивитися тут: Мена святкує 950-річчя. Фото

 

Організаційний комітет.

Коментарі закриті.