На Чернігівщині за п’ять місяців цього року сталося 25 дорожньо-транспортних пригод за участю велосипедистів. П’ять людей загинули, 19 травмовано. Більше третини ДТП сталося з вини самих велосипедистів.

У Мені відбулася акція «Стань помітним на дорозі». Неподалік райвідділу міліції співробітники нашої та обласної ДАІ роздавали усім бажаючим власникам велосипедів флікери (світловідбивачі, які прикріпляються до одягу) та катафоти. Адже найбільше ДТП відбуваються саме увечері та вночі: що гріха таїти – більшість велосипедів не те що фари не мають, а й прості світловідбивачі давно розгубили.

– Велосипедист найменш захищений учасник дорожнього руху, – констатує прес-офіцер обласного Управління ДАІ Олена Царюк. – Але не слід забувати, що велосипед – справжнісінький транспортний засіб, тільки не моторизований. І велосипедист також зобов’язаний дотримуватися Правил дорожнього руху. Головний атрибут, обов’язковий для велосипедиста, – світловідбивачі, фари. Наша акція покликана нагадати про це. Адже, безвідповідальність на дорозі часто закінчується великими неприємностями.

Не так давно і в Мені під колеса легковика потрапив велосипедист – хлопчик-семикласник.

Коментарі закриті.