Крайня, майже абсолютна некомпетентність Геннадія Примакова і набраних ним працівників апарату ради ОТГ просто шокує.

 

 

 

Замість того, щоб підготувати якісні проекти рішень і винести їх на голосування депутатам, апарат міськради під керівництвом Геннадія Примакова виносить на голосування те, що потім просить скасувати.

Рішення дотувати з бюджету харчування школярів середніх та старших класів було чудовим, просякнутим турботою про майбутнє дітей. Прорахували, винесли на сесію, проголосували. В ряді шкіл почали годувати дітей.

Що трапилося потім? Виявилося, що в бюджеті не вистачає грошей на величезні премії посадовцям міськради? Можливо, бажання запустити ще купу феєрверків в небо, можливо, ще якась причина змусила апарат міськради прохати депутатів скасувати свої рішення.

І оце за таку роботу 100% надбавка до зарплати за інтенсивність???

Спочатку посміємося, бо ситуація разюче нагадує висміяну російськими сатириками. Спробуйте знайти суттєву різницю між двома наступними роликами:

Зуміли переконати довірливих людей в тому, що потрібно до ради ОТГ обрати радикалів, в тому числі й підсудного нині Примакова. А що далі? Сміх замість роботи. Вірніше, сміх крізь сльози. Бо саме завдячуючи отакому некомпетентному управлінню ми маємо і розруху, і вимирання, і війну.

Як людям жити з таким управлінням суспільними справами, як старостам дивитися в очі виборців?

Наступне питання щодо організації пожежної охорони було підготовлене не краще. Викладаю всю сесію вцілому, окрім земельних питань, оскільки через згаяний міськрадою час на виправлення попередніх косяків апарату міськради та додавання нових уже не мав змоги далі знімати це все і пішов на вшанування пам’яті Вадима Жеребила. Образливо, що одні життя кладуть за Україну, а інші отак от її нівечать.

Прошу до перегляду:

 

 

Коментарі закриті.