конкурсЗ метою привернення уваги громадськості до проблем виховання і соціалізації особистості, визначення виховного та розвиваючого потенціалу участі школярів у процесі прийняття рішень на рівні школи, виявлення і підтримка творчої обдарованої молоді, поширення кращого досвіду роботи лідерів шкільного самоврядування наказом відділу освіти від 12 листопада 2013 р. № 291 було оголошено проведення районного етапу обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Я – шкільний лідер, і за мною майбутнє» серед лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів району. Згідно Положення про конкурс, його учасником може бути не лише голова шкільного учнівського самоврядування, а і інший її член за рішенням Ради ШУС.

Конкурс проводився у два етапи:

I етап (заочний) – відбувся у грудні. До організаційного комітету були подані інформації про лідера учнівського самоврядування, творче резюме “Я шкільний лідер і за мною майбутнє”, матеріали, які розкривають діяльність учасника конкурсу як лідера шкільного учнівського самоврядування.

За підсумками журі визначило 5 переможців першого етапу, які і зустрілися 17 січня на ІІ турі конкурсу, що відбувався в приміщенні Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка. До складу цієї п’ятірки увійшли лідери учнівського самоврядування наступних закладів:

– Люшина Тетяна, учениця Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка;

– Бур Алла, учениця Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст.;

– Заборовська Оля, учениця Волосківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

– Холодна Вікторія, учениця Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст.;

– Титовський Євген, учень Киселівської ЗОШ І-ІІІ ст.

У другому турі лідери виконували два завдання. Спочатку лідери разом із своїми командами показали домашнє завдання. Це була «Візитка лідера», що подавалася у формі сценічного виступу і презентувала у різних театралізованих формах життєве кредо, соціальну позицію, діяльність лідера учнівського самоврядування навчального закладу та його творчі здібності.

Друге завдання – лабораторія проектів «Лідер – практика». Конкурсанти отримали практичні завдання по розробці проекту проведення в навчальному закладі певної творчої справи, акції. На розробку проекту відводилось 15 хв., а потім лідери захищали проект перед журі.

Важко передати словами все, що відбувалося в рамках конкурсної програми. Адже стільки креативності, творчого запалу, таланту, розуму і винахідливості виявили шкільні лідери та їх команди, що журі дуже важко було визначитися з переможцем. І все таки у рівній боротьбі переможцем став Євген Титовський і команда Киселівської ЗОШ І-ІІІ ст. (педагог-організатор Абакумець Г.Ф.) На кілька десятих від нього відстала Алла Бур, Макошинська ЗОШ І-ІІІ ст. (педагог-організатор Волкова Г.О.). Решта конкурсантів отримали теж приблизно однакову кількість балів. Переможці та учасники нагороджені Дипломами відділу освіти та сувенірами від гості конкурсу – голови правління КС «Дія» В.М. Пилипенко.

А ще слід відмітити дружню атмосферу, що панувала на святі. І завершилось дійство танцювальним флеш-мобом, який очолили всі п’ять лідерів.

За інформацією відділу освіти РДА

Коментарі закриті.