Минулої суботи у нашому місті відзначалось міське свято День міста – 950-річчя з дня заснування Мени.

Цього дня розваги були на різні смаки та вподобання. З 11 години розпочалися конкурси для дітей, веселі фіксики, шоу мильних бульбашок.

Ювілейна (безпрограшна) лотерея від ГО «Менська сотня» ще до початку розіграшу зібрала багато бажаючих взяти участь, і це не дивно, адже, окрім головних призів – двох поросят, було ще дуже багато гарних подарунків.

Власну виставку картин представив місцевий житель Олег Євлаш, а Наталя Карпенко – дизайнерську колекцію різноманітних власних виробів (прикраси для жінок, сумки, одяг та інше), Катя Шаповалова провела майстер-клас по виготовленню фігурок із пластиліну.

Менська районна бібліотека продемонструвала виставку вишиванок 22 майстринь-народних умільців Мени; Менська районної СЮТ та Менський районний центр дитячої та юнацької творчості показали виставки робіт своїх гуртківців та народних умільців міста.

На виставці «Домашній улюбленець» були продемонстровані домашні тваринки.

Міські творчі колективи вітали менян концертною програмою «Я люблю тебе, Мено».

Усі бажаючі могли покуштувати святковий куліш від міської ради та поласувати тортом від Радикальної партії Олега Ляшка.

Своїми піснями привітала жителів міста народна артистка України Алла Кудлай та заслужений артист України Максим Кудлай. Увечері була демонстрація відеороботи Олега Рутти, який переміг у конкурсі «Мена – від сивої давнини до сьогодення». Також усі присутні отримали відеовітання з Маріуполя від наших воїнів, які виконують свій обов’язок по захисту Батьківщини.

Дуже драйвовим був виступ кавергурту з Чернігова «Совершенно секретно». Святковий вечір завершився молодіжною дискотекою від діджеїв з Чернігова та феєрверком.

Усі заходи проходили під гаслом: «Живу, пишаюся й святкую з тобою, улюблене місто моє!»

Менська міська рада та міський голова щиро дякують жителям міста за активну участь у проведенні свята та оголошують подяку за активну участь у проведенні Дня міста: творчим колективам Мени: ветеранському хору «Осінні барви»; народному ансамблю пісні і танцю «Менщина»; жіночому ансамблю «Мелодія», дитячим колективам – «Фієста», «Калинонька», «Сюрприз», «Співоча пташка», «Домісольки», «Барвінок», «Веселий каблучок», солістам Олі Квітковській та Олександру Мельнику, міським дошкільним навчальним закладам – «Сонечко», ім. Гагаріна, «Дитяча академія»; Менській районній гімназії; ведучим програми Світлані Шелудько, Дмитру Губенку, Оскару Шелудьку, Жені Губенко. Подяка за допомогу в організації та проведенні заходу Олі Болві та Олександру Яурову.

Подяка за участь Олегу Євлашу, Наталі Карпенко, Каті Шаповаловій, ГО «Менська сотня»; колективу Менської районної бібліотеки; колективу позашкільного комунального навчального закладу Менська районна СЮТ: колективу Менського районного центру дитячої та юнацької творчості; всім учасникам виставки «Домашній улюбленець».

Подяка спонсорам: ТОВ «Нептун»; філії «Менський сир», ТОВ «Авангард»; ФГ Бутенко; СТОВ «Олстас льон»; ПП «Зернятко»; ПрАТ «Менське племпідприємство»; ПП «Менський аграрник», депутату обласної ради Бутенку М.О., особлива подяка депутату районної ради Гайдукевичу В.В., а також приватним підприємцям Івченко В., Розі В., Маринченку І.

Менська міська рада.

Коментарі закриті.