1-400x468-tile

1Марія Калюжна – пенсіонерка, м. Мена:

– Я живу у Мені чотири десятиліття, дуже люблю рідне місто. Бо люди у нас привітні, усміхнені, завжди готові прийти на допомогу. Певний час мені довелося пожити у Криму, то там люди не такі. А ще я люблю Мену, бо тут тихо, красиво, останнім часом зводяться сучасні красиві будинки. Зручно у нас жити, адже маємо і залізничний, і автовокзал, недалеко – обласний центр і столиця.

6Іван Дубина – заступник міського голови, м. Мена:

– Люблю місто за його жителів і просто за те, що воно є. Воно дало мені прихисток. Це місто, в якому я вже 26 років живу, працюю, святкую.

3Василина Кардибанюк – вчитель школи ім. Т.Г.Шевченка, м. Мена:

– Родом я із Івано-Франківської області. Але найкращі роки прожила у Мені. Тут було у мене і щастя, і горе, тут живуть мої рідні та друзі. Найбільше люблю місто за те, що у нас є Остреч, де я і живу. Там прекрасні люди, прекрасна природа, вранці за вікном співають пташки, поруч ліс, річка. Просто курортна місцина, не треба нікуди їхати відпочивати.

4Наталія Максименко – домогосподарка, м. Мена:

– Люблю за те, що це місто моїх дідів-прадідів, тут народилися, зростають та навчаються мої діти. За те, що місто затишне, тихе, немає шуму, як у великих містах. За те, що у період кризи простіше вижити, маючи свій город та тримаючи худобу. За те, що є де відпочити та оздоровитися (маю на увазі санаторій  «Остреч») , і є куди повести гостей – у зоопарк, приміром. А ще за те, що моя донька Юлечка народилася саме на День міста, і у цьому році ми будемо святкувати її 12-річчя.

2Микола Луценко – викладач предмету «Захист вітчизни» у районній гімназії, м. Мена:

– Живу у Мені з 1984 року, тут разом із дружиною працюємо, виростили сина, тож у повній мірі можу вважати це місто рідним. Люблю його за те, що тут живуть красиві люди. За те, що ходимо чистими вулицями (я живу у центрі) і дихаємо незабрудненим повітрям. Люблю Мену за активний спорт, адже наші легкоатлети досягають високих успіхів на всеукраїнському і навіть міжнародному рівні. А футбол у нашому районі стає все популярнішим і дарує незабутні емоції численним уболівальникам.

5Юлія КОВАЛЕНКО – завідувач аптеки №2 ТОВ «Фармфірма «ЛЕК-ВІЛ»:

– Мену люблю за  відсутність метушні та бездушності мегаполіса. Природа  дає можливість відпочити і  насолодитися красотами усіх пір року. А люди, які живуть у нашому місті, мають можливість відчути себе потрібними та отримати необхідну підтримку.

7Сергій Скоробагатий – провідний спеціаліст ФСТ «Колос», м. Мена:

– Я тут народився, виріс і живу. Бував у багатьох місцях, але кращого за наше місто не бачив. Наприклад, Київ – гарне місто, але Мена, по-своєму, краща.  У нас гарне розпланування вулиць, чудова природа і, що дуже важливо, Мену оминають природні катаклізми. Напевно, вона зачарована. А ще місто унікальне тим, що тут кожен може самореалізуватися.

Мітки:

Коментарі закриті.