Визначився перший партійний кандидат на посаду голови Менської ОТГ

Першим кандидатом, який планує балотуватись на посаду голови Менської об’єднаної територіальної громади виявився чинний Менський міський голова Геннадій Примаков, висунутий політичною партією.

 

27 березня у Менському районному будинку культури відбулась конференція місцевої організації партії Олега Ляшка. Учасники конференції одноголосно висунули кандидатуру Геннадія Примакова на посаду голови Менської об’єднаної територіальної громади.

 

Також затверджено тридцять чотири кандидати на посади депутатів Менської ОТГ. Очолив партійний список Валерій Гайдукевич, лідер місцевого осередку партії.

 

Як відомо, відповідно до чинного законодавства з 27 березня розпочинається офіційна реєстрація кандидатів. Він триватиме до 5 квітня включно. Далі не пізніше 9 квітня буде оприлюднений остаточний список кандидатів.

 

Про цікавий випадок під час проведення конфренції повідомляє депутат обласної ради Василь Леоненко.

 

“На конференції були присутні члени виборчої комісії та акредитовані засоби масової інформації. Перед початком конференції, місцевий блогер Сергій Трегубенко пропонував свою кандидатуру в список кандидатів в депутати від радикальної партії. Але йому було відмовлено за його амаральну поведінку”, – повідомив депутат у Фейсбуці.

 

Один коментар