Автор: Юрій ТОВСТОП’ЯТ.

Бажання взяти участь у змаганнях за футбольний кубок «Золота осінь» виявили дев’ять команд. У неділю відбулися чвертьфінальні ігри.

У Куковичах зіграли менські «Авангард» і «Динамо» та величківський «Шанс». Першими на поле волею жеребу вийшли «Динамо» та «Шанс». Сильнішого команди так і не виявили: величківські футболісти першими відкрили рахунок, проте в підсумку навіть нічийний результат (1:1) для них видався досить прийнятним. Зрівнявши рахунок, «Динамо» в кінці гри змарнувало безліч нагод схилити шальки терезів в цьому матчі на свою користь.

Після цього на команду «Динамо» чекало випробування у вигляді чинного чемпіона –»Авангарду». У цьому поєдинку також було забито два м’ячі, проте авторами обох виявились саме авангардівці. Як підсумок – 2:0.

А в наступному матчі гірку участь «Динамо» розділив і «Шанс», зовсім без шансів поступившись чемпіонові 4:0. Таким чином, до півфіналу потрапив «Авангард».

Його суперник визначався в двобої «Юності» та «Кооператора». Як і в обох матчах чемпіонату, проведеними в цьому році між командами, перемогу з мінімальною перевагою знову святкували гравці «Кооператора». Цього разу було зафіксовано рахунок 2:1. Вже завтра «Кооператору» доведеться помірятись силами з «Авангардом».

Крім цих команд, представників райцентру в півфіналах більше не буде: навіть рідні стіни не допомогли «Темпові» здолати гостей з Березни. Основний час поєдинку завершився з рахунком 3:3, а от в серії пенальті було зафіксовано рахунок…1:2. І якщо ви думаєте, що для того, аби виявити сильнішого, командам вистачило по п’ять ударів, то дуже помиляєтесь.

Ще драматичнішою була розв’язка в матчі «Кудрівка» – «Синявка». Господарі поля після двох забитих м’ячів за перші сім хвилин поєдинку вже подумки обирали собі суперника в півфіналі, проте гостям вдалось не лише зрівняти рахунок, але й вирвати перемогу – 2:3. Таким чином, в півфіналі кубку на «Березну» чекає непоступлива «Синявка».

Тож з нетерпінням чекаємо на недільні матчі і сподіваємось, що осінь іще довго буде золотою, аби дозволити футболістам і надалі в повній мірі радувати нас своєю майстерністю!

Коментарі закриті.