У спортивній залі Менської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка 11 лютого стартували два етапи Спартакіади шкіл Менського району – настільний теніс та індивідуальні шахи.

В змаганнях з даних видів спорту прийняли участь 20 збірних шкіл району, які були розділені на три групи по кількісних та вікових показниках.

Серед команд першої групи у змаганнях з настільного тенісу перемогу за загальними показниками юнаків та дівчат здобула команда Макошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге та третє місця посіли команди ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка та Менської районної гімназії відповідно. Слід відмітити, що призери 2-го та 3-го місць визначились лише за показниками в особистих зустрічах.

В другій групі перемогу виборола команда Киселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге та третє місця посіли команди Блистівської та Синявської ЗОШ І-ІІІ ступенів відповідно.

В третій групі серед шкіл І-ІІ ступенів найбільш вдало себе проявила команда з с. Феськівки, зайнявши 1 місце в даному виді змагань, друге та третє місця посіли команди з Лісківської та Березинської ЗОШ І-ІІ ступенів відповідно.

Порадувало організаторів змагань і кількість учасників з індивідуальних шахів – 22 учні з 11 шкіл Менського району.

В першій групі у змаганнях з шахів перемогу здобула команда Березинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге та третє місця посіли команди Макошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Менської районної гімназії відповідно.

В другій групі переможцем стала команда Киселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге місце посіла Стольненської ЗОШ І-ІІІ ступенів відповідно.

В третій групі серед шкіл І-ІІ ступенів перемогу здобула команда з Березинської ЗОШ І-ІІ ступенів, друге та третє місця посіли команди з Феськівської та Городищенської ЗОШ І-ІІ ступенів відповідно.

Організаторами даних змагань виступили відділ освіти, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації та Менська районна федерація шахів.

Висловлюємо щиру вдячність за допомогу в організації та участі у спортивних заходах всім тренерам, вчителям, учасникам та керівникам громадських організацій.

 
Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

Мітки: ,

Коментарі закриті.