У п’ятницю, 26 березня, на шостій сесії міської ради депутати розглянули більше 20 питань. Зокрема, зрушили з місця проблему атракціонів парку ім. Т. Г. Шевченка та обговорили ідеї стосовно благоустрою міста.

Відновлювати «Електромобілі» навіть не планують, а от «Сонечко» – спробують. Фото Тетяни Чичкан.

Депутати виділили 40 тисяч гривень на ремонт атракціонів у парку ім. Т. Г. Шевченка. Частину із них планують відновити вже до літа.

Вирішили придбати для комунального підприємства міськради екскаватор, який буде працювати, зокрема, на сміттєзвалищі.

Також невдовзі підприємство має поповнитися автовишкою для обслуговування мережі вуличного освітлення. На днях обласна рада безкоштовно передала цей автомобіль Мені.

Депутати заклали кошти на відкриття у дитячому садку ім. Щорса додаткової групи для дітей з вадами мовлення.

Вирішено упорядкувати територію біля обеліску слави. Там збираються зрізати старі кущі, які розрослися і захарастили алею, й посадити нові. Також планують встановити нові лавочки у центрі міста, поставити громадський туалет та обладнати фонтан.

Міські народні обранці вирішували, де краще розміщувати пам’ятники. Біля кінотеатру розпочалося будівництво пам’ятного знаку воїнам-афганцям. А між райрадою і райвідділом міліції планують встановити пам’ятник чорнобильцям. Депутати пропонували виділити у Мені певне місце для розміщення таких пам’ятників – зробити «Алею героїв».

Ще депутати обговорювали питання вивезення сміття. За їх задумом, найближчим часом мають бути розроблені правила благоустрою міста. За порушення цих правил передбачатимуться штрафи. Також у місті можливе введення плати за вивіз контейнерів зі сміттям. Наразі пропонують встановити плату в розмірі трьох гривень з людини на місяць.

Наступна сесія міської ради має відбутися наприкінці квітня.

Міськрада запрошує жителів Мени висловлювати свої зауваження та пропозиції щодо питань життєдіяльності міста.

Коментарі закриті.