Вистачає часу і на роботу, і на спортАртем Науменко не лише громадський порядок охороняє, а й успішно займається спортом.

Дивлячись на цього статного парубка, подумки радієш, що у наших правоохоронних органах служать такі хлопці. Навчаючись у Харківському національному університеті внутрішніх справ, Артем захопився гирьовим спортом. Численні змагання, турніри, тренувальні збори – усе це принесло цілу низку медалей і не завадило закінчити виш.

– Сам я з Корюківки, – каже Артем, – до Мени приїхав за направленням. Нині працюю на посаді інспектора сектору охорони громадського порядку та стажуюсь у якості дільничного інспектора міліції. Щоб дістатися вчасно на роботу, встаю о шостій ранку, додому повертаюся десь о сьомій – восьмій вечора, попутками. А як патрулюємо, то доводиться й у райвідділі ночувати.

За такого графіка роботи часто тренуватися не вдається, але хлопець і вдома «залізо тягає», і у спортзал «Олімп» ходить. До дисципліни та самоорганізованості звик, бо чотири роки прожив у казармі. А ще у їхній з мамою та сестрою родині Артем – єдиний чоловік.

У серпні в області відбувся чемпіонат серед працівників силових структур. Змагалися правоохоронці, пожежники, прикордонники, солдати внутрішніх справ. Команда Артема Науменка виборола перше місце у гирьовому спорті, з чим ми його й вітаємо. А ще бажаємо, аби в нашій міліції завжди були такі спортивні та міцні хлопці!

Коментарі закриті.