Суд під головуванням судді Андрія Слісаря дослідив докази, заслухав прокурора та підсудних із їх адвокатом і виніс вирок Примакову та Гайдукевичу – винні.

 

 

 

Це не звинувачення, не підозра, це вирок суду, згідно з яким через 30 днів підсудні відправляться до в’язниці на 5 років, а їхнє майно буде конфісковано. Протягом 30 днів засуджені можуть подати апеляцію на даний вирок, але для них це дуже ризиковано. Справа в тім, що суд першої інстанції призначив їм мінімально можливе покарання, а от при перегляді справи запросто можуть осудити по максимуму. Звісно, радикальному керівництву засуджених вигідно намагатися відбілитися, заявляючи про несправедливість вироку, але сидіти додаткових три роки доведеться Примакову з Гайдукевичем.

Чому я вважаю, що апеляційна інстанція може зробити покарання більш суворим? Тому що засуджені не визнали свою вину, не розкаялися і не стали на шлях виправлення. Перегляньте їх допит в суді!

Раніше подібна поведінка не лише сходила з рук Примакову, а й приносила йому величезні позитиви. Не буду давати посилання на відео, хоча все й записано, просто нагадаю шлях великого афериста, котрий розводив менян краще, ніж Остап Бендер Нью-Васюківців.

Піар на волонтерстві й за рахунок волонтерів, створення “Менської сотні”, отримання з допомогою піару на патріотизмі посади першого заступника голови РДА, обрання головою Менської міськради а потім і головою Менської ОТГ. Скількох тільки поважних людей цей персонаж пошив в дурні!

Проте мана почала спадати. Від нього відмежовуються волонтери, “Менська сотня” по суті зникла, районні структури відмовляються підтримувати його авантюризм. В таких умовах Примаков концентрує свої зусилля на найменш освічених верствах населення, замість “Менської сотні” створює дитячу раду, котру для солідності називає молодіжною і таким чином отримує посаду голови ОТГ. Але й в цих середовищах поступово настає прозріння.

Навіщо це все організовує Примаков? Для особистого збагачення за рахунок суспільства. Втім, найстрашніше не це, а те, що він активно творить для України і громади руйнівну систему, поза котрою неможливо грабувати суспільство.

Судячи з усього, дані дії зацікавили Службу безпеки України. Цікаво слухати свідка Василя Яшана, котрий ображався на співробітника СБУ Андрія Бурмаку за те, що той не купився за шматок м’яса та не став вірним прислужником Гайдукевича. Схоже, підсудним і їхньому оточенню просто неможливо уявити собі, що хтось може турбуватися про загальне благо України і її народу, а не своє особисте.

Таке ж ставлення в радикалів і до прокуратури, пам’ятаєте відеозапис, як Ляшко телефонував тодішньому прокурору області Носенку? Точнісінько таке саме зневажливе відношення і до суду, мовляв, продажний, виконує політичні замовлення тощо.

Сьогодні відбуваються великі зміни, всевладдя популізму й демагогії розкладається і йому на зміну приходить аргументована раціональність. Ні СБУ, ні прокуратура, ні суд не повелися на нахабну й зневажливу поведінку тепер вже засуджених. Чіткі, конкретні й аргументовані висновки суду в тексті вироку. А що натомість? Балаган, демагогія? Розрахунок, що апеляційна інстанція на це поведеться?

Чи просто намагання якнайдовше протриматися біля бюджету ОТГ та роздерибанити його під нуль? Адже саме такою бачиться мета Примакова з самого початку.

До речі, цікава позиція депутатів, в першу чергу радикалів. Вони вважають за нормальне, що міськрадою керує засуджений? Чи все-таки радикали змусять свого однопартійця відсторонитися від керівництва радою до рішення апеляційного суду?

Прошу до перегляду вироку суду. Як на мене, чудова робота спрямована на захист інтересів нашого суспільства в цілому і Менської громади зокрема!

 

Коментарі закриті.