Те, як Примаков з Гайдукевичем пояснювали в суді узгодження по телефону своїх дій, сподіваюся, належним чином оцінить суд. В даному ж матеріалі мова піде про винесене на виконком питання щодо тарифів на воду.

 

 

 

Два світи, два протилежні світи.

Один – наш рідний, радянський, сталінський. Бреши, розділяй і володарюй! Половина народу каторжно працювала в концтаборах та колгоспах для того, щоб інша половина жила за рахунок експлуатації закріпачених. Звісно ж, така система розвалилася як через свою антилюдську потворність, так і через відсутність стимулів до розвитку.

Інша система описана в книжці, котра стоїть до цього часу в книжковій шафі: “Лі Якокка. Кар’єра менеджера”. Коли свого часу виробництво автомобілів “Крайслер” впало до межі банкрутства, Лі Якокка очолив корпорацію за символічну плату $1 в рік та виступив з ініціативою солідарних поступок на період виходу з кризи – бізнесу, профспілок і держави. І спрацювало, вижили та перетворилися в надпотужну корпорацію, котра радувала і державу високими сумами податків, і працівників оплатою праці!

Але повернемося до справ в нашій громаді і політики Примакова. Останній, замість налагодження ефективної співпраці, всіх і вся ділить на “своїх” і “чужих”. В даному випадку “свої”, це створені міськрадою чи повністю нею (читай Примаковим) контрольовані. Наприклад, ТОВ “Менакомунпослуга”, автобусні перевезення по місту тощо. “Своїм” для здешевлення надання послуг надається дотація з бюджету, компенсується частина тарифу, приміром, на вивезення твердих побутових відходів, вартість поїздки тощо.

А от “чужих” їдять поїдом, приміром, той же ТОВ “Менський комунальник”.  Мовляв, нехай працюють і без премій, і без матеріальної допомоги, і при нульовій рентабельності. Премія в 10% обурює своєю надмірністю! А от 100% доплата за інтенсивність Примакову це нормально!

Стальніченко у Фейсбуці влаштував “плач Ярославни” – в людей грошей немає, в бюджеті грошей немає, тому виконком не погодив тарифи на воду та водовідведення, нехай депутати собі на сесії голову ламають, як бути! Так за що ви з Примаковим отримуєте заробітну плату і 100% надбавку за інтенсивність, за те, що констатуєте свою інтелектуальну і ділову неспроможність?

За що отримує заробітну плату Роман Мінець та Василь Зима я розумію – за організацію виконання реальних робіт, за організацію діяльності колективів, незважаючи на отаке от керівництво громадою. А за що отримує Примаков? За створення перешкод в роботі для отримання, судячи з усього, відкатів? За те, що нічого не робить для створення робочих місць, нічого для розвитку економіки громади, нічого для наповнення і переповнення як сімейних бюджетів членів громади, так і бюджетних рахунків самої громади?

Ситуація дуже нагадує ту, котра була століття тому. Коли до влади прийшли демагоги з популістами виникли неймовірні економічні проблеми. І що зробили шарикови з леніними? Пішли розкуркулювати селян, віднімати останнє та заганяти до колгоспів працювати не за гроші, не за врожай, а за “палочки”, за трудодні! Для непокірних влаштували голодомор. Хіба не те саме зараз намагається зробити Примаков з Стальніченком по відношенню до ТОВ “Менський комунальник”?

І брехня, постійна брехня. Трегубенко працює в комунальнику! А може Примаков це чимось підтвердити? Трегубено це сам казав, виключив камеру і сказав Примакову. Ніхто цього не бачив і не чув, а Примаков чув! Людина з допомогою вигадок та їх поширення створює якусь іншу, паралельну реальність котра комфортна для неї, але непридатна для реального життя спільноти. Такі ж як Василь Яшан цілком серйозно допомагають Примакову та Гайдукевичу поширювати їх вигадки. Цілком закономірно керування справами об’єднаної громади перетворюється на театр абсурду з дуже сумними наслідками.

Або взяти твердження про те, що в Зими величезна зарплата! Але ж цифр Примаков не називає, і з своєю не порівнює! Та що там зі своєю, навіть з зарплатами працівників міськради не порівнює! Нічого, порівняємо, сподіваюся, що доб’юся від міськради притомні дані про оплату праці апарату на чолі з Примаковим.

Те, що робить Примаков, пояснити дуже просто – для того, щоб відвернути увагу від своїх корупційних справ, від відсутності розвитку громади, від нездатності наповнити бюджет та забезпечити платіжну спроможність людей необхідно створити образ ворога та нацькувати на нього громадську думку. Те саме робить Путін по відношенню до України намагаючись відволікти людську увагу від своєї руйнівної діяльності.

Чим швидше ми усвідомимо, що дуже помилилися, обравши Примакова головою громади, чим швидше усунемо з посади, висловивши недовіру, тим меншу нам доведеться потім відновлювати зруйнованого ним.

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.