Виконком Менської міської ради планує розглянути на своєму засіданні тарифи на водопостачання на водовідведення, запропоновані ТОВ “Менський комунальник”.

“У четвер, 12 липня, о 17.00 в малому залі Будинку культури відбудеться засідання виконавчого комітету Менської міської ради. Одним з питань, що розглядатиметься, буде встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. ТОВ “Менський комунальник” пропонує встановити наступні тарифи: водопостачання – 18,32 грн за 1 м. куб. з ПДВ, водовідведення – 36,16 грн за 1 м. куб. з ПДВ. Запрошуються всі бажаючі жителі міста”, – йдеться у повідомленні на сайті міськради.

Нагадаємо, що ТОВ “Менський комунальник” уже  не вперше звертається до міськради із наполяганням про необхідність підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення або ж компенсації з бюджету різниці між економічно обґрунтованими і нині чинними тарифами, пояснюючи це збитковістю послуг. Міська рада досі відмовлялася затверджувати нові тарифи. Натомість запропонувала передати надання послуг до свого комунального підприємства “Менакомунпослуга”. Наприкінці червня “Менський комунальник” заявив, що через заборгованість за електроенергію можливе відключення об’єктів водопостачання та водовідведення.

Коментарі закриті.