Доходи бюджету. До бюджету Менського району за січень – червень 2013 року по власних та закріплених доходах надійшло 98,2 відсотка запланованих сум (11,8 млн. грн. при плані 12 млн. грн.). По дотації вирівнювання район профінансований у сумі 29,6 млн. грн., що склало 90,7 відсотків запланованої суми.

Субвенції державного бюджету профінансовано в сумі 21,9 млн. грн., що склало 91,5 відсотків планових призначень. Вилучення до районного бюджету з Менської міської ради 84,6 % (0,2 млн. грн.).

У порівнянні з відповідним періодом минулого року до місцевих бюджетів мобілізовано на 475,0 тис. грн. більше.

За січень – червень поточного року до бюджету Менського району надійшло 8,8 млн. грн.. доходів, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів. Розрахунковий показник Міністерства фінансів України виконаний на 93,1 %.

Доходи, що не враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів виконано. Їх надійшло 3,0 млн. грн., що склало 117,3 %.

До районного бюджету власних доходів надійшло 5,9 млн. грн., що склало 91,0 % до контрольних показників Міністерства фінансів. Питома вага надходжень районного бюджету у зведеному бюджеті Менського району складає 50,0 %. У порівнянні з 2012 роком до райбюджету зібрано на 60,0 тис. грн. більше. Основним податком – є податок з доходів фізичних осіб, який у питомій вазі займає 100%.

Видатки бюджету. Загальний обсяг видатків та кредитування загального фонду районного бюджету (без субвенцій з Державного бюджету) склав 39,3 млн. грн., у порівнянні з 2012 роком відбулось скорочення на 1,2 млн. грн. або на 3%. Причиною сумарного зменшення проведених видатків є відсутність заборгованості по заробітній платі станом на початок звітного року.

З початку року на оплату праці працівників бюджетних установ з районного бюджету спрямовано 31,4 млн. грн. У структурі видатків за економічною сутністю питома вага видатків на оплату праці складає 78%.

В межах проведення інших видатків по районному бюджету проведено оплату поточного ремонту фасадів Березнянської та Куковицької ЗОШ І-ІІІ ст., поточний ремонт водогону Блистівської та Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст., системи опалення Макошинської та Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст., поточний ремонт покрівлі, ганку та перходу Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст., тампонаж свердловини на території Городищенської ЗОШ І-ІІ ст., роботи по заміні вводу до тепломережі по Феськівській ЗОШ І-ІІІ ст.. Оплачено вартість проектно – кошторисної документації та роботи по добудові фізіотерапевтичного відділення, вартість поектно – кошторисної документації по будівництву житла для медичних працівників. Проведено поповнення бібліотечного фонду придбано мікшерський пульт та оргтехніку для установ культури. В основному інші видатки проведено в рамках погашення заборгованості по бюджету 2012 року.

Кредитування індивідуальних сільських забудовників та молодих родин протягом звітного періоду не проводилось.

Фінансування регіональних програм у 1 півріччі проведено в сумі 12,1 млн. грн. (загальний та спеціальний фонд).

Рішення про використання коштів резервного фонду не приймались.

Ознайомитися з детальним звітом про виконання бюджету можна тут: Звіт

Коментарі закриті.