2n041113(1)Під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Соломка сьогодні проведено апаратну нараду з питань виконання показників до зведеного та Державного бюджетів за 9 місяців 2013 року за участю начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району.

Перший заступник начальника Менської ОДПІ Людмила Добридень проінформувала присутніх про надходження податків та зборів (обов’язкових платежів) до загального та спеціального фондів. Ознайомила присутніх зі змінами до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи, відповідно до яких функції адміністрування єдиного соціального внеску передано органам Міністерства доходів і зборів; зупинилася на питанні спільних дій органів Міндоходів та Пенсійного фонду щодо забезпечення своєчасних надходжень по єдиному соціальному внеску, виконання планових показників та зменшення обсягів заборгованості.

У підсумковому слові голова райдержадміністрації зазначив, що попереду у податківців напружена робота. Дана установа повинна завжди ретельно вивчати усі фактори, які позитивно впливатимуть на мобілізацію надходжень до зведеного і Державного бюджетів, бо це все сприяє на ефективність роботи державної податкової служби в районі.

Під час проведення наради було також обговорено ряд важливих питань, зокрема, про стан справ в галузях освіти та медицини.

У апаратній нараді взяли участь та виступили голова районної ради Володимир Невжинський, міський голова Федір Фесюн, головний лікар ЦРЛ, депутат обласної ради Петро Хомрач.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації

Коментарі закриті.