нарада1Про порядок проведення мобілізації військовозобов’язаних та техніки підприємств, установ та організацій всіх форм власності на території Менського району йшлося 5 травня на апаратній нараді у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Володимира Василенка, яку він провів з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних організацій і установ.

Перед присутніми виступив Віктор Павлюк, військовий комісар районного військового комісаріату. Він ознайомив із загальними положеннями, видами мобілізації та порядком виконання мобілізаційних заходів; наголосив на вжиття невідкладних заходів щодо організації уточнення військового обліку мобілізаційних ресурсів; про уточнення наявного технічно-справного транспорту та паливно-мастильних матеріалів; про готовність підприємств, установ та організацій до здійснення покладених на них завдань; про наслідки порушення законодавства щодо мобілізаційної підготовки.

На нараді також було заслухано інформацію щодо прав та обов’язків, соціального та правового захисту військовозобов’язаних, призваних на військову службу у зв’язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом).

У підсумку Володимир Улянович запевнив, що райдержадміністрація всіляко сприятиме у виконанні поставлених завдань. Виклик, який сьогодні стоїть перед Україною, – це виклик, який стосується всього цивілізованого світу. І нам треба вжити всі дієві заходи, щоб захистити життя та безпеку людей.

По закінченню наради було розглянуто ряд питань життєдіяльності району.

Менська РДА

Коментарі закриті.