Кабмін визначив друковані державні та місцеві ЗМІ, в яких розміщуватимуться оголошення про виклик до суду відповідачів і свідків, місце перебування яких невідоме, – пише Андрій Навродський. У нас (на Чернігівщині) це – газета “Деснянська правда”.

Загальнодержавним друкованим виданням для розміщення оголошень про виклик до суду визначено видання “Урядовий кур’єр”.
Відповідно до документа, до регіональних друкованих ЗМІ входять “Вінничина” (Вінницька область), “Волинь – нова” (Волинська область), “Вісті Придніпров’я” (Дніпропетровська область), “Донеччина” (Донецька область), “Житомирщина” (Житомирська область), “Новини Закарпаття” (Закарпатська область).
У Запорізькій області оголошення про виклик до суду повинна розміщати “Запорізька правда”, в Івано-Франківській – “Галичина”, у Київській – “Час Київщини”, у Кіровоградській – “Народне слово”, у Луганській – “Вісник Луганщини”, у Львівській – “Високий замок”, у Миколаївській – “Рідне Прибужжя”, в Одеській – “Одеські вісті”, у Полтавській – “Зоря Полтавщини”.
У Рівненській області оголошення про виклик до суду повинні розмістити “Вісті Рівненщини”, у Сумській – “Сумщина”, у Тернопільській – “Свобода”, у Харківській – “Слобідський край”, у Херсонській – “Наддніпрянська правда”, у Хмельницькій – “Подільські вісті”, у Черкаській – “Черкаський край”, у Чернівецькій – “Буковина”, Розпорядженням Кабмін затвердив “Хрещатик” для розміщення оголошень про виклик до суду в Києві.

Коментарі закриті.