Вихованців школи-інтернату відвідали шефиУправління Державної автомобільної інспекції УМВС України в Чернігівській області бере постійну участь у допомозі школі-інтернату, котра знаходиться в селищі Березне Менського району.

Днями працівники ДАІ на чолі з заступником начальника УДАІ в області Олександром Моторним  в черговий раз відвідали дітей, які їх радо зустрічали. Як і завжди, гості приїхали не з порожніми руками, тож діти залишилися дуже задоволені отриманими подарунками, повідомляє, СЗГ УМВС України в Чернігівській області.

Директор закладу зі своїми вихованцями провела для гостей екскурсію по території навчального закладу.

Дійсно, для дітей, позбавлених батьківської любові і тепла, є всі необхідні умови для навчання й розвитку дитини в цьому закладі. Підтвердженням гарних умов у школі-інтернаті є те, що правоохоронці побачили на власні очі.

Хоча дівчатка і позбавлені маминих порад, але тут вони можуть отримати всі вміння і навички на уроках трудового навчання, де є всі необхідні умови: побутові  кухонні прилади, швейні машинки, а також можуть навчитися правильно сервірувати стіл. В історичному куточку «Світлиця» представлені українські вишиванки та предмети побуту.

Активну участь у підготовці вихованців до життя беруть вихователі та вчителі. З їхньої ініціативи створюються гуртки: шиття, столярної справи, рукоділля тощо.

Діти повноцінно, комплексно харчуються 5 разів на день. Ніби все добре, та тільки дітям не вистачає тепла батьківського дому, родинного затишку, дбайливих маминих рук. Тож для того, щоб хоч якось усе це компенсувати, доставити дітям радість, працівники Державної автомобільної інспекції час від часу і відвідують своїх підопічних. Закликаємо і інших благодійників робити цю добру справу, постійно проявляти свою турботу та любов до дітей, особливо тих, які з якихось причин позбавлені батьківської ласки.

Наприкінці заходу заступник начальника відділу кадрової та профілактичної роботи УДАІ УМВС в області Олена Царюк провела з учнями 5-го класу урок безпечної поведінки на дорозі.

Коментарі закриті.