З величезним успіхом 6 квітня відбувся звітний концерт учнів Менської дитячої музичної школи. Малий зал районного Будинку культури був заповнений глядачами. Виступали й індивідуальні виконавці, і колективи в різноманітних жанрах.

Гурт «Гармонія для трьох» у складі Богдана Готенка, Михайла Нагорного та Дмитра Плюща привіз престижну нагороду. Юні музиканти займаються у класі викладача Менської дитячої музичної школи Світлани Варушичевої. Фото Світлани ВАРУШИЧЕВОЇ.

А вже 8 квітня наші музиканти взяли участь у обласному фестивалі-конкурсі виконавців народної пісні «Твої таланти, Деснянський краю» та обласному конкурсі юних виконавців «Струни серця», що проходили в Ніжині.

– Організація конкурсів була на вищому рівні, – ділиться враженнями викладач дитячої музичної школи Світлана Варушичева. – Усі учасники отримали дипломи, а переможці – грамоти та подарунки. Переповнює гордість за дітей, які почули на свою адресу надзвичайно теплі слова від членів журі. Лунали гучні оплески. А в мене накотилася сльоза. Я впевнена, що діти, які навчаються в музичній школі або якимось чином пов’язані з мистецтвом, – то особливі діти!

Отож, перше місце дісталося тріо баяністів «Гармонія на трьох» у складі Дмитра Плюща, Богдана Готенка та Михайла Нагорного. У жанрі естрадного співу другі місця посіли Віолетта Кавеза, Катерина Абдрахімова, треті – Даша Мигуля, Ірина Піляєва. У народному співі друге місце виборов ансамбль «Поліські дзвіночки», треті – Артем Майстренко та вокальний ансамбль «Домісольки».

Методист районного Будинку культури Валентина Кушніренко підготувала до конкурсу Яну Павленко, яка була першою у народному співі, та Марію Гаврик – друге місце в естрадному співі.

– Окрема подяка батькам, які взяли на себе оплату транспорту, – зазначає Світлана Варушичева. – Користуючись нагодою, хочу запросити дітей до навчання у музичній школі. Будемо раді кожному учню і щиро відкриємо для кожного серця, віддамо свої знання.

Мітки:

Коментарі закриті.