рпгЗ території Росії обстріляли наших армійців що контролюють кордон в селі Грем’яч.
Про це інформує на сторінці Фейсбок журналіст Ігор Левенок, пише “Європейська Україна

“Друзі!!! Українці!!! Чернігівці!!! УВАГА!!! Щойно мені повідомили дуже тривожну інформацію. Десять хвилин тому з території Росії обстріляли наших армійців що контролюють кордон в селі Грем’яч. Наразі мені відомо, що булі чутні потужні вибухи та інтеннсивна стрілянина поблизу мосту через річку Судость. Цей міст котролювали підрозділи ЗСУ. Увесь особовий склад прикордонної застави “Гремяч” підняли до зброї…Поки що цевся інформація. Схоже, що війна прийшла й на нашу землю. Гуртуймося!!!!” – пише Ігор Левенок.

Наразі інформація уточнюється.

Ігор Левенок додає: “Схоже, що у Грем’ячі є жертви серед наших силовиків, бо від місця обстрілу швидко промчала “швидка”…

18.43. Блок-пост справді обстріляний. Туди зараз стягується автортранспорт силовиків, а звідти пронеслася швидка…
Продовжує інформувати Ігор Левенок.
18.45. Кажуть було щонайменше два потужних вибухи а потім стрілянина з автоматичної зброї…

19.13. Відомі деякі деталі… Вибухів було два. Схоже на те, що це був мінометний обстріл. Внаслідок першого вщент розтрощена сторожова будка біля мосту. Друга міна лягла поряд. Солдатів на посту було четверо. Один поранений.
Інформує журналіст Левенок.

19.28. Прикордонники підтверджують факт вибухів, втім кажуть, що наразі не готові офіційно прокоментувати ситуацію, мовляв “ведеться розслідування”…, розповідає Ігор Левенок.

21.58. Інформує нардеп Олег Ляшко на сторінці Фейсбоку
“По інету гуляє інформація про мінометний обстріл наших прикордонників з російської території біля села Грем’яч Новгород-Сіверського району на Чернігівщині. Я з цього приводу зв’язався з керівництвом Держприкордонслужби. Мене запевнили, що обстрілу не було, один з наших мобілізованих випадково вистрелив з гранатомета”.

Також на сторінці Євромайдан Чернігів депутат Чернігівської міськради Костянтин Іванов пише: “БАЯН. Ніякого “обстрілу-нападу”. Необережне поводження із зброєю. Воїн гранатою загрався, але молодчина, вискочить із будочки, шо у самому Грем”ячі на мості через річку, поспів…Гранатка зірвалась, здетонував постріл для РПГ, що був у будочці. Хлопчина ж отримав легку контузію…Ну, і звичайно ще отримає від командирів. Головне, що живий…”

Довідка: Грем’я́ч — пункт пропуску через державний кордон України на кордоні з Росією.
Розташований у Чернігівській області, Новгород-Сіверський район, поблизу однойменного села на автошляху. Із російського боку знаходиться пункт пропуску «Погар», Брянська область на трасі у напрямку Погара.
Вид пункту пропуску — автомобільний. Статус пункту пропуску — міжнародний.

Коментарі закриті.